ورزشکاران ایرانی نه تنها از ایران می گریزند، بلکه در داخل کشور نیز ازار می بینند

سایت باشگاه استقلال تهران از کتک خوردن دو  بازیکن استقلال توسط نیروهای انتظامی به علت یک برخورد غیر عمد فیزیکی با شخصی که خود را دادستان معرفی کرده نوشت :  «در بازی بین استقلال و پرسپولیس ،سیاوش یزدانی و عارف غلامی در حین استراحت بین بازی، فردی که خود را دادستان تهران جا زده بود با نیروهای امنیتی اش و هم چنین ۴۰ نفر از ماموران نیروی انتظامی به دلیل یک برخورد لفظی با این شخص ، این دو بازیکن را مورد ضرب و شتم قرار دادند».

عارف غلامی در پستی در اینستاگرام نوشت: «در ورزشگاهی که در خاک کشور خودمون هستش مورد ضرب و شتم و فحاشی ماموران به همراه سیاوش یزدانی قرار گرفتیم.»

عارف غلامی مدافع استقلال گفت:  رهبری که یک ماه پیش عرض کردند دوره،  بزن در روها تمام شده است. ببینید ، امروز۴۰ نفری زدن و در رفتن اونم تو کشور خودمون و به همین راحتی.آقایونی که این کار را کردین شما حقوقتون رو از پول همین مردم و همین بیت‌المال میگیرین برای ضرب و شتم همین مردم؟! آیا شما با این لباس میتوانید حتی با دزد چنین رفتاری کنین؟

کاربری در شبکه های اجتماعی نوشته : در کشوری که مردم اش نمی توانند  مسالمت امیز اعتراض کنند و حق خود را بستانند ،نیروهای امنیتی برای سرکوب انان نه کودک و زن و سالمند را می شناسند ونه قهرمان ورزشی در نظرشان جایی و احترامی دارند.