وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد:جلسه مایک پمپئو با ایرانیان به هدف حمایت از ملت ایران است

مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا ساعت ۶ عصر امروز یکشنبه به وقت لس انجلس  در این شهر برای ایرانیان مقیم آمریکا سخنرانی مهمی ایراد خواهد کرد.

به گفته مفسران امشب قرار است اتفاقی بی سابقه در دیپلماسی عمومی آمریکا در ارتباط با ایران رقم بخورد.

در کنار مردم ایران می ایستیم این شاه بیت مواضع دونالد ترامپ و سایر اعضای دولت اوست. منابع ایرانی می‌گویند ۱۲۰۰ بلیط ورودی این سخنرانی به فروش رسیده و گنجایش سالن تکمیل شده است و شمار زیادی از ایرانیان پرسش های خود را در توییتر مطرح کردند و قرار است گروه‌های سیاسی مختلف در خارج از تالار به تظاهرات پرداخته و دیدگاه‌های خود را در مورد رژیم آینده ایران بیان کنند.

وزیر امور خارجه آمریکا جدول پر مشغله کاری اش را که این روزها بیش از پیش با مسائل کلان بین المللی اشغال شده است برای آخر هفته خالی کرده است تا امروز با شمار زیادی از ایرانیان آمریکایی در لس‌آنجلس دیدار و گفتگو کند .

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرده است این اقدام در راستای حمایت از آنچه صدای ایرانیان خواننده صورت می گیرد.

آقای پمپئو در توییتر خود نوشته است: از مردم سرافراز ایران در مبارزه برای آزادی عدالت و احترام به حقوق بشر حمایت می‌کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: وزیر خارجه یکشنبه  ۶عصر به وقت کالیفرنیا که برابر با ساعت ۹ شب به وقت واشنگتن است سخنرانی خود را آغاز می‌کند و پرسش و پاسخ وزیر خارجه آمریکا در جمع ایرانی تبار ها از صدای آمریکا نیز پخش خواهد شد.

آقای پمپئو در توییتر خود نوشته است:او مشتاق  این سخنرانی ز است و مفتخر است که از تلاش های مردم ایران برای آزادی و احترام به حقوق بشر حمایت کند.

2 دیدگاه‌

  1. سلام به بهانه حقوق بشر ملت ایران را تحریم کنید ما ملت ایران از کم ابی و گرانی زجر میکشیم ایا این حقوق بشر شما هست ملیونها انسان در معرض کم ابی بسر میبرند و گرانی از یک طرف ایا صدای ملیونها انسان به گوش انسانهایی در جهان میرسد ایا انها حقوق بشر شما را از نزدیک مشاهده میکنند مقامات ان کشورهایی که دست در این جنایت دارند انسان نیستند انها شیطان هستند از خداوند بزرگ میخواهم تمام انها را به سزای اعمالشان برساند در ضمن اقای ترامپ گوش ملت ایران از این حرفها پر است نیازی نیست از ملت ستم دیده ایران حمایت کنید ما را به حال خودمان رها کنید لطف بزرگی در حق ملت ما کردید و اقای نتانیاهو شما هم نیازی نیست وب سایت و یا کانال راه اندازی کنید ملت ما به تکنولوژی شما نیازی ندارد فقط دس از دشمنی با ملتهای مسلمان بردارید ما دشمن یهودی نیستیم ما تهدید علیه هیچ کشوری نیستیم خواهان صلح و ثبات هستیم بس است ملیونها انسان بیگناه اواره سیاست های خصمانه دولت های جنایت کار شدن ملت ها را در نظر داشته باشید نه دولت ها شماها هم روزی مثل ما بودید ایا این انصاف است؟ یا دفاع از حقوق بشر این هست؟

  2. خیر،پومپئو دشمن مردم ایران است، چرا مردم ایران با همه فشارها و سختی ها با جمهوری اسلامی به طور قاطع مبارزه نمی کنند تا این رژیم سرنگون شود؟ یک دلیل مهمش پشتیبانی پومپئو و بولتون و امثال آن ها از گروه های تروریستی و منفوریست که از جمهوری اسلامی هم هزاران بار پلیدترند، مردم ایران بیم دارند با جمهوری اسلامی مبارزه کرده و آن را سرنگون سازند، اما در این بین آمریکا بتواند تروریست های مورد حمایت خود را در ایران به قدرت برساند، ایرانی ها نمی خواهند مبارزه کنند و هزینه بدهند اما کشور آزاد نشود و تنها دیکتاتوری نوکر روسیه جایش را به تروریست های نوکر پومپئو بدهد

Comments are closed.