وزارت امور خارجه آمریکا: رژیم ایران مردم را به هر بهانه دستگیر، شکنجه و محکوم می‌کند

وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار توئیتی بیان داشت: “رژیم ایران مردم را به هر بهانه دستگیر، شکنجه و محکوم می کند”.

وزارت امور خارجه آمریکا در این توئیت، خطاب به مردم ایران پرسید: «چه کارهای معمولی دیگری می تواند شما را در ایران به زندان بیندازد؟» و در پاسخ،  با بر شمردن مواردی که مردم ایران در صورت انجام دادن آن مورد اذیت و آزار و شکنجه و زندان از طرف حکومت ملایان قرار میگیرند نوشت: “دیدار از خانواده و دوستان به عنوان یک شهروند دو تابعیتی، مواظبت از محیط زیست، پیروی از دینی که توسط رژیم ایران به رسمیت شناخته نشده باشد، نشان دادن موی سر در مورد زنان، شرکت در یک تظاهرات، انتقاد از سیاست‌های خارجی رژیم، دفاع از آزادی زندانی ها، انتشار افکارتان در رسانه های اجتماعی…”

وزارت امور خارجه آمریکا با برشمردن مصادیقی که باعث می شود مردم ایران مورد آزار و شکنجه از طرف حکومت قرار گیرند حکومت ایران را حکومتی سرکوبگر و مستبد خطاب کرد.

 

2 دیدگاه‌

  1. حقیقت اینه که ( الله در قرآن) میفرمایند: ” ما حکومت های ظالم، ستمکار رو به دست هم از بین میبریم… “. فقط متاسّفانه این وسط مردمِ بی گناه و بی پناه هم فدای جاه طلبی ستمکارها میشن. واقعن ممنونیم که انقدر ما رو دوست دارید و نیّتتون خِیره!

  2. مردم ایران هم به زودی اونها را به سزای اعمالشان خواهند رساند . دور نیست که دست مجازات اسمان و زمین از همه طرف شمال و جنوب و مشرق و مغرب بر علیه شرارتهای اسلامی ایران اخوندی بر ایران فرود خواهد امد امین امین .

Comments are closed.