وزارت خارجه اسراییل یاد مجیدرضا رهنورد را گرامی داشت:شیر مرد ایران نماد شجاعت تا آخرین نفس

وزارت خارجه اسرائیل با انتشار پیامی یاد و نام جاویدنام مجیدرضا رهنورد را گرامی داشت.وزارت خارجه در پیام کوتاه خود که همراه با تصویری از این جوان مبارز ایرانی منتشر نمود نوشت:شیرمرد ایران،نماد شجاعت تا آخرین نفس،تولدت در آسمان ها مبارک

مجیدرضا رهنورد جوان ایرانی بود که در جریان خیزش انقلابی ملت ایران پس کشته شدن مهسا امینی توسط رژیم دستگیر شد و پس از شکنجه ها و آزار و اذیت فراوان در زمان کوتاهی به اعدام محکوم گردید و ساعاتی پیش از اعدامش یکی از بازجوـخبرنگاران رژیم در یک گفتگوی کوتاه با مجیدرضا زمانی که از او پرسید آخرین خواسته ات چیست گفت:می خواهم که بر مزارم شادی کنند و قرآن پخش نکنند و رقص  و پایکوبی کنند.

مجیدرضا رهنورد بر روی دست چپش علامت شیر و خورشید را خالکوبی کرده بود و به همین دلیل زمانی که دستگیر شد دست چپش توسط دژخیمان رژیم شکسته شد و با همان دست شکسته نیز سر به دار شد.

از این رو چند گروه و سازمان سیاسی ملی گرا سال گذشته روز بیست و ششم خرداد زادروز مجیدرضا را روز ملی پرچم شیر و خورشید نامگذاری کردند.

شاهزاده رضا پهلوی شب گذشته با انتشار پیامی این روز را گرامی داشته و یاد این جوان مبارز را در زمره قهرمانان ملی ایران زمین دانستند.

وبسایت ایران  و اسراییل یاد و نام مجیدرضا رهنورد و همه مبارزان راه آزادی را گرامی میدارد.