وزارت امور خارجه ایالات متحده: ما می‌دانیم که مردم ایران، آمریکا را دشمن خود نمی‌دانند

وزارت خارجه ایالات متحده با صدور بیانیه ای رسمی اعلام کرد:

ما می دانیم که مردم ایران چه می گویند و آن را با آنچه رژیم می گوید مقایسه می کنیم، و ما به این نتیجه رسیده ایم که رژیم ایران مرتبا نظرات مردم را به گونه دیگری جلوه می دهد.

دهه هاست که می شنویم رژیم همیشه می گوید: «مرگ بر آمریکا»، اما ما می دانیم که مردم ایران اینطور فکر نمی کنند و آنها مردم ایران را به شکل دیگری به دنیا معرفی می کنند.

پس وقتی ما این هشتگ ها را می بینیم که می گویند: «سوریه را رها کن، فکری به حال ما کن»، و اینکه «ما این زندگی را انتخاب نکردیم»، این چیزی است که وزیر خارجه آن را دنبال می کند، من دنبال می کنم، در تمام دولت اینها را دنبال می کنند، می دانم اعضای کنگره آن را دنبال می کنند و ما آنها را تشویق می کنیم که نظراتشان را بیان کنند.

3 دیدگاه‌

  1. برایان هوک عزیزمان بسیار صحیح میفرمایید. چیزی که ملت آزادی خواه ایران میخواهند یک حکومت غیردینی و آزاد میباشد که با تمامی کشورها روابط مسالمت آمیزی داشته باشد حتی با دولت و ملت اسراییل که بسیار مورد فحاشی و خصم رژیم دولتی ایران میباشد. ملت ایران تمایلی به مرده بادها وزنده بادهای دیگری نیستند. از تورم اقتصادی و عدم آزادی بیزارند و رنج میبرند. تمایلی به دادن ثروت واموالشان ویا حتی اموال ملی به آخوندهای مفت خور وانگل جامعه نمیباشند و آنها هم باید کارکنند وزحمتی بکشند تا نانی ببرند وبخورند اما درحد متعارف ودرحد معقول نه میلیاردی. برای مردم وکشور ایران دولتها و ملتهای انگلستان و آمریکا و اسراییل به هیچ وجه دشمن و متخاصم و یا عدو نبوده ونیست ونخواهند بود. ای آخوندهای دست نشانده شیطان روی زمین کمی هم بخدا اجازه دهید مردم زندگی عادی داشته باشند.

  2. حقیقت وراست می گویید ملت ایران با ملت امریکا دوست وهم فکر هستند این اخوندکهای خونخواربین دوکشوروکشورهای دیگردشمن تراشی میکنند..دشمنی وتفرقه بیندازحکومت کن شعار اخونددراین چهل سال

  3. مردم ایران میدانند که حکومت کنونی در امریکا به ضرر ایرانیان تصم گیری نمیکند. مردم ایران بایستی همایش های خود را در جلوی سفارت های انگلیس، روسیه، المان و فرانسه در تهران انجام بدهند تا به دنیا بفهمانند که دشمن راستی انان که هستند. این دولتها برای چهل سال پشتیبان این رژیم اشغالگر در ایران بوده اند و کمک به پایداری ان کرده اند. جاوید شاه.

Comments are closed.