وزارت خزانه داری ایالات متحده شرکت های ایرانی بیشتری را در فهرست تحریم ها علیه رژیم قرار داد

‏ ‎ وزارت خزانه‌داری آمریکا چند شرکت دیگر ایرانی را در فهرست تحریم های فزاینده خود قرار داد. در یک بیانیه رسمی اعلام شد که شرکت ارتباطات صاایران، شورای عالی فضای مجازی و تعداد دیگری از شرکت‌های حوزه آی‌تی حکومت ایران را تحریم کرد.تحریم های امریکا علیه رژیم ایران هم چنان ادامه دارد .

به گزارش بولتن نیوز دولت واشنگتن شرکت ارتباطات صاایران، شورای عالی فضای مجازی و تعداد دیگری از شرکت‌های حوزه آی‌تی وشرکت‌های ICT هم چون رگولاتوری،پلیس فتا و شورای‌ عالی فضای مجازی افراد را با ارسال گزارشی به کنگره، اعلام کرده است .

در این گزارش امده است ، برخی از اسامی که در این لیست قرار گرفته‌اند پیش‌تر هم بنا به دلایل دیگری مورد تحریم قرار گرفته بودند و این بار به بهانه نقض حقوق بشر مجددا مورد تحریم قرار گرفتند. این بدان معناست که که اگر بنا به هر دلیلی شرایط تحریم موارد قبلی بهبود یابد و یا حتی تحریم‌های قبلی رفع شود، این شرکت‌ها کماکان به خاطر نقض حقوق بشری مورد تحریم‌های آمریکا باقی خواهند ماند.

در این گزارش لیست کامل آن چنین آمده است حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، شرکت امن افزار گستر شریف، مرکز مبارزه با جرایم سازمان یافته، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، شرکت مهندسی افق توسعه صابرین، صنایع الکترونیک ایران (صاایران)، پلیس سایبری ایران (فتا)، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شرکت پیک آسا، کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، شرکت فناوری های نرم افزاری دوران، شورای عالی فضای مجازی،شرکت امن افزار گستران شریف، مرکز ملی فضای مجازی (شورای عالی فضای مجازی) به بهانه نقض حقوق بشر به فهرست این تحریم ها افزوده شده اند.

یک دیدگاه

Comments are closed.