وزیر امور خارجه ،فرمانده سپاه پاسدارن اسلامی ،وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رژیم ایران ، به مجلس شورای اسلامی احضار شدند

پیشتر نیز سلامی ، فرمانده سپاه رژیم  ،فردا (یکشنبه )،در ارتباط مستقیم با  افزایش نگرانی های حکومت ایران از احتمال درگیری با آمریکا  به مجلس احضار شده است

وزیر امور خارجه ،فرمانده سپاه پاسدارن اسلامی ،وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رژیم ایران ، به مجلس شورای اسلامی احضار شدند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با نگرانی از آنچه که در آینده نزدیک ممکن است رخ بدهد، سران لشگری و کشوری حکومت اسلامی ایران را برای توضیحات و بررسی خطرات احتمالی نظامی و سیاسی که حکومت را تهدید می کند به مجلس احضار کردند .

رسانه های حکومتی نوشتند که :قرار است  ظریف ،وزیر امور خارجه  فردا (یکشنبه ) برای پاسخ  به سوال پنج نماینده در کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یابد .

«علی نجفی خوشرودی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دراین باره گفت :  وزیرخارجه، قرار است در توضیحاتی، تعلیق برخی تعهدات ایران در برجام را  برای اعضای این کمیسیون تشریح کند.

پیشتر نیز سلامی ، فرمانده سپاه رژیم  ،فردا (یکشنبه )،در ارتباط مستقیم با  افزایش نگرانی های حکومت ایران از احتمال درگیری با آمریکا  به مجلس احضار شده است .

وی افزود :همچنین قرار است پس فردا در هفته ی جاری (دوشنبه) «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی روز دوشنبه (پس فردا ) نیزبرای پاسخ به سوال دو نماینده در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور یابد.

آگاهان خبری می گویند :احضار سران حکومتی به مجلس در ارتباط با تهدیدات اخیر آمریکا بوده و می خواهند بدانند   نیروهای مسلح  به چه اقداماتی دست زده اند و چگونه حکومت ایران می تواند در برابر حمله ی احتمالی ارتش آمریکا ایستادگی کند.

خوشرودی در ادامه افزود : که  مجلس طرحی را به نام «مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا علیه حکومت اسلامی ایران» درست کرده که هدف آن رویارویی با انچه که وی آن را  تهاجم دشمن نامیده ،می باشد .

کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز با توجه به شرایط بحرانی و تهدید های اخیرآمریکا بر علیه ایران  بررسی این طرح را در هفته ی جاری (دوشنبه )در دستور کار فوری خود قرار داده است .

2 دیدگاه‌

  1. سران حکومت اسلامی ایران باید بدانید که دیگر ملت ایران سرشان کلاه نخواهد رفت وبنام اسلام وبه کام شماها به خیابانها برعلیه نیروهای نظامی نخواهند آمد بلکه برعکس ازورود آنها استقبال کرده و خوش آمد هم خواهند گفت تا ریشه یا ریشه های ظلم وستم وفسادو اختلاس و زورگویی آخوندها و ملایان این نمایندگان ابلیس وسازمانهای مخوف سری را از این مرز وبوم بکنند ونابودشان کننند ونفسی راحت پس از چهل سال بکشند. یک مشت باج گیر و مزدور حقوق بگیر بالا را جزء طرفداران خود میدانید وفکر میکنید که هشتاد میلیون نفر با شما دجالان هستند؟

  2. این به اصطلاح نمایندگان مجلس اسلام همه اعضای سپاه و یا آخوند هستند، کل رژیم و کل نمایندگانش همه جانی، خون ریز و مسلمان نامرد و بی وطن هستند. رضا شاه روحت شاد، شاهنشاه آریامهر روحت شاد. تنها منجی ایران رضا شاه دوم است.

Comments are closed.