وزیر بهداشت: «جریاناتی در کشور وجود دارد که نمی خواهند مردم شاد باشند»

سعید نمکی گفت: «انگار جریاناتی در کشور بیشتر به گریستن مردم تا شاد کردن آنها، دل بسته‌اند. و ضجه، گریه، اندوه و غصه، یاس و ناامیدی را تبلیغ می‌شود»

سعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان حکومت، در یک افشاگری صریح و کم سابقه، ارزیابی کرد که گروه هایی در حکومت وجود دارند که می خواهند مردم ایران همیشه اندوهگین و افسرده باشند و از شادی به دور بمانند و به بی تفاوتی دچار شوند.

سعید نمکی در توضیح ارزیابی خود، از جمله گفت : مشکلات بهداشت روان در کشور به دلیل فضای ناشاد جامعه، بسیار زیاد است و گویی جریاناتی بیشتر به گریستن مردم تا شاد کردن آنها، دل بسته‌اند.

وی افزود:  مشکلات بهداشت روان در کشور به دلیل فضای ناشاد جامعه، بسیار زیاد شده است شوربختانه همه کمک می‌کنند که فضای کشور، غمگین‌تر شود.

سعید نمکی گفت: «انگار جریاناتی در کشور بیشتر به گریستن مردم تا شاد کردن آنها، دل بسته‌اند. و ضجه، گریه، اندوه و غصه، یاس و ناامیدی را تبلیغ می‌شود.»

وزیر بهداشت همچنین با اشاره به افزایش ۱۰ برابری دستگاه‌های دیالیز در کشور نسبت به ۵ سال گذشته، هشدار داد که موارد ابتلا به نارسایی‌های کلیوی، کماکان رو به افزایش است. او فشارخون بالا و دیابت را از از عوامل اصلی نارسایی‌های کلیوی برشمرد.

سعید نمکی گفت : با توجه به افزایش نسبت جمعیتی سالمندان، در آینده با سالمندانی روان نژند و افسرده روبروهستیم این واقعیتی است  سالمندان ایرانی با سالمندان سایر کشورها متفاوت هستند؛ چون بسیاری جوانی نکرده، پیر شده‌اند.

کوروش محمدی رئیس انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی ایران و مشاور رئیس سازمان بهزیستی پیشتر کشور گفته بود:  ایران جزو ۱۰ کشور نخست به لحاظ میزان افسردگی است از مراجع مذهبی، علمی و دانشگاهی درخواست میکنم ، برای ترویج نشاط و ایجاد انگیزه و امید در جامعه وارد میدان شوند.

5 دیدگاه‌

  1. اینترنت کم سرعت و ناپایدار و گرانی های متنوع و مختلف و عدم امنیت اجتماعی و سیاسی و اقتصادی ووووووو بالطبع تغذیه غلط و بیماری ها و مرگ زودرس را به ارمغان آورده است…….

  2. آقای نمکی چرا میگویید جریاناتی هست که نمیخواهند مردم شاد باشند؟!آیا مگه خود شما جزو همین جریانات نیستید و یا اگه بر فرض هم که نیستید خود شما مگه این جریانات را نمی شناسید؟!یکی از همین جریانات روسای شما در ریاست جمهوری مانند حسن روحانی هستند که با لباس شخصی ها و گروه های فشار و افراطی های سپاه و خامنه ای دست در دست یکدیگر دارند و با هم در ارتباط مستقیم هستند.خود وزارت بهداشت شما هم جریاناتی دارد که با احتکار و گرانی دارو و فروش آن در بازار آزاد نمیگذارند مردم شاد زندگی کنند.پس حرف اضافی موقوف آقای سعید نمکی بی مزه!!!

  3. طرف بخاطر اینکه پلیس دیش ماهوارشو جمع نکنه روش بزرگ نوشته بود :

    بسم الله الرحمن الرحیم ، تقدیم به مقام معظم رهبری و روح ملکوتی شهدا و امام راحل ، باز هم دستاوردی دیگر … آبگرمکن خورشیدی فاتح ۴ ?????

Comments are closed.