وزیر خارجه اسرائیل در واکنش به حمله به مرکز استقرار سپاه قدس در دمشق: «باید نیش زهرآگین مار ایران را کند»

ییسرائل کاتس وزیر خارجه اسرائیل: «سر مار را باید کوبید و نیش زهرآگین او را بیرون کشید»

در واکنش به عملیات نیمه شب گذشته نیروی هوایی اسرائیل به هدف خنثی کردن توطئه تروریستی سپاه قدس در خاک اسرائیل، ییسرائل کاتس وزیر خارجه گفت که اسرائیل باید سر مار را پیش از آن که نیش بزند بکوبد و عملیاتی که نیمه شب گذشته در بخش جنوب شرقی دمشق انجام شد، دقیقا همین هدف را داشته است.

هواپیماهای نیروی هوایی اسرائیل ساختمانی را که افراد وابسته به سپاه قدس در آنجا مستقر شده بودند و قصد داشتند با کمک پهپادهای بمب افکن، اسرائیل را مورد حمله قرار دهند، بمباران کرد که درباره میزان دقیق خسارات و تلفات احتمالی، هنوز گزارش دقیقی در دست نیست.

وزیر خارجه اسرائیل در گفتگوی امروز (یکشنبه) با رسانه های محلی، خاطر نشان ساخت که اسرائیل باید پیش از آن که نیروهای وابسته به رژیم ایران، مستقر در سوریه، به یک خطر واقعی و بزرگ مبدل شوند، آنها را سرکوب کند. او گفت: پیش از آن که مار بتواند سر خود را بلند کند، باید بر آن کوبید.

در پاسخ به این پرسش که چرا اسرائیل، این بار برخلاف بسیاری عملیات پیشین، مسؤولیت حمله را پذیرفته است، ییسرائل کاتس گفت: «ضروری بود به حکومت ایران گوشزد شود که اسرائیل هشیار است، از همه جزئیات آگاهی دارد و به موقع عمل خواهد کرد.

ییسرائل کاتس در بخش دیگری از سخنان خود گفت که هدف اسرائیل از این عملیات آن بوده که پیش از آن که مار بتواند نیش بزند، دندان های پر زهر او را از دهانش بیرون کشید.

اشاره وزیر خارجه به این شیوه بود که اسرائیل تصمیم گرفت پهپادهای ارسالی حکومت ایران به سوریه را، پیش از آن که آماده عملیات شود، نابود کند.

در ادامه گفتگوی رسانه ای امروز، ییسرائل کاتس حاضر نشد گزارش چهار حمله اخیر به انبارهای اسلحه حشد الشعبی در عراق را به اسرائیل نسبت دهد.

برخی منابع خبری می گویند که نقشه رژیم ایران برای انجام تعرض پهپادی به خاک اسرائیل، در واقع نوعی انتقام جویی نسبت به عملیات اخیر علیه حشد الشعبی در خاک عراق بوده که به اسرائیل نسبت داده شده و ادعا می شود که توسط پهپادهای نظامی صورت گرفته است.

 

6 دیدگاه‌

 1. با احترام و ستایش به این همه بردباری مسٔولین اسرائیل، من تمنا دارم که لطفا بسنده به این نکنند که نیش مار این احمق‌ها را بکنند، بلکه باید تا این آشغالها سر بلند نکرده ا‌ند تا فرصت یک حماقت دیگری از خودشان بروز بدهند، سر این مار زهر آگین را از بدنش جدا کنند.

  در ضمن دور و بر اسرائیل را هم از هر گونه گزندی که احتمالا میتونه ازهمدستان اشغال‌های جمهوریه اسلامی مثل حزب الله لبنان، حماس، جهاد اسلامی از غزه و و و سر بزنه را نیز تا آنجای که جا داره پاکسازی کنند، هر طوری که صلاح میدونند تا یه مدتی‌ از شرر این احمق‌ها مردم اسرائیل در امان باشند.

  با سپاس

  خوش نیت

 2. شماها تا به حال به خاطر احترام به حقوق بشر یکبار برای کمک به مردم ایران کاری کزده اید تا خودشان شر این اجنبیهای اشغالگر خونخوار را کم کنند؟

  قضیه مثل فروش تنباکو و سیگار است، هر چند که میدانند یک صم است اما از طریق فروشش درامد هنگفتی در جهان مبادله میشود. رژیم ملایان یک مار افعی است اما برای چهل سال باعث درامد ابردزدها بوده است.

  تمامتان یا هی نفت مفت میگیرید و بنجل به جاش میفرستید و یا وسایل شکنجه و اسلحه های جنگی برای کشتار. مردم ایران هم که زندگی / مردگی را با مرگ تدریجی سپری میکنند.

  مرگ بر فرصت طلبان مزدور و حیوان صفتان خونخوار.

 3. درود بر اسراییل، درود بر ارتش اسراییل که مزدوران دجال آیت الشیطان خامنه ایی را به جهنم ارسال می کند. زنده باد نخست وزیر اسراییل . امیدوارم پرزیدنت ترامپ هم با این رژیم مذاکره و تعامل نکند. متاسفم برای مکرون که در جهت بقای رژیم اقدام می کند… دریای خزر هم پس خواهیم گرفت .هر گونه قرارداد رژیم شیطانی با روسیه هم باطل هست..

 4. کار درست رو انجام دادید ، جمهوری اسلامی یعنی سیاهی، تباهی ، فساد یعنی ویرانی و افراطی گری یعنی نابودی زندگی و آسایش یعنی نبود امنیت

Comments are closed.