وزیر دفاع حکومت اسلامی به وجود بحران در حکومت اعتراف کرد:دشمن تصمیمی جدی برای ایجاد محرومیت در کشور به واسطه تحریم ها گرفته است

سپاهی پاسدار امیر حاتمی در حالی  سخن از شکوفایی و توانمندی حکومت اسلامی به زبان می آورد که در طول ماه‌های گذشته و بعد از خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم های تعلیق شده وضعیت اقتصادی مردم ایران بیش از پیش رو به وخامت می‌رود

سپاهی پاسدار امیر حاتمی وزیر دفاع حکومت اسلامی امروز طی  سخنانی درباره تحریم‌های آمریکا بر علیه حکومت اسلامی گفت:  جمهوری اسلامی ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در اوج شکوفایی است و می‌تواند تا سالیان سال راه خود را به پیش ببرد.

وی افزود: دشمنان تلاش می‌کردند انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، با سختی های بسیاری روبرو شود اما خدا را شاکریم که موفق نشدند.

سپاهی پاسدار امیر حاتمی در حالی  سخن از شکوفایی و توانمندی حکومت اسلامی به زبان می آورد که در طول ماه‌های گذشته و بعد از خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم های تعلیق شده وضعیت اقتصادی مردم ایران بیش از پیش رو به وخامت می‌رود.

بر اساس گزارش های اقتصادی منتشر شده از طرف نهادهای حکومتی اقتصاد ایران با بحران بی سابقه ای روبه رو است به طوری که مایحتاج روزانه مردم به صورت روزانه و ساعتی رو به افزایش می رود.

سپاهی  پاسدار امیر حاتمی وزیر دفاع حکومت اسلامی در ادامه سخنانش درباره تحریم‌های آمریکا به کارساز بودن تحریم‌های آمریکا بر علیه حکومت اسلامی به صورت ضمنی اعتراف کرد و گفت: اقداماتی که آنها علیه ایران انجام دادند ابتدا برای مردم و سپس ‌برای سایر بخش ها مشکلاتی ایجاد کرد که به فضل الهی از آن نیز با سرعت عبور می کنیم. این اقدامات دشمن برای ما تبدیل به فرصتی ارزشمند می شود.

وی در ادامه سخنانش درباره تحریم‌های آمریکا و جامعه جهانی بر علیه حکومت اسلامی گفت: دشمن تصمیمی جدی برای ایجاد محرومیت در کشور به واسطه تحریم ها گرفته است؛ با سرعت می توانیم از این تهدید فرصت آفرینی کنیم.

وزیر دفاع حکومت اسلامی توضیح نداد که حکومت اسلامی چگونه می تواند با بحران بی سابقه اقتصادی روبه رو شود و از آن عبور کند.

وی در حالی این امیدواری را به مردم می‌دهد که می‌توانند از بحران اقتصادی عبور کنند که درآمد نفتی حکومت اسلامی در ماه های گذشته به کمتر از نصف رسیده و در نتیجه آن بسیاری از کارخانجات و کارگاه های تولیدی تعطیل شده‌اند و هزاران کارگر در طول ماه های گذشته حقوقی دریافت نکرده اند.

در مقابل حکومت نیز هیچ راهکار عملی برای برون رفت از این بحران اقتصادی پیش پای ملت ایران نمی گذارد.

بحرانی که نتیجه چهل سال سیاست های غلط در منطقه و جهان و بحران مدیریت در اداره کشور می باشد.

پیش از این مقامات حکومت اسلامی از جمله علی خامنه ای وجود بحران اقتصادی در ایران را انکار می کردند اما در طول هفته های گذشته و آشکارتر شدن وضعیت وخیم اقتصادی در ایران مقامات سیاسی و نظامی حکومت اسلامی اعتراف می‌کنند که کشور و نظام با بحران بی سابقه ای رو به رو است.

2 دیدگاه‌

 1. به وزیر دفاع نادان رژیم باید گفت که نگران نباش حالا حتما نباید حکومتتون درست در سالگرد چهلمین سال سقوط کند!شاید چهل ساله و پنج ماهگی سقوط کند.ثانیا شما چرا تا الان حرفهای دنیا رو به باد هوا گرفتید و فکر کردید که تحریم هایتان ساختگی و واسه شوخی است؟!مگه دنیا با تهدید شما و تروریستی بودن حکومتتان شوخی دارد؟چرا مانند کبک سرتان را در برف کرده اید و فکر کردید که هیچکس شما را نمی بیند؟

 2. ۱ – در ظلم و ستم به هر ملتی و بابت توسعه فساد و بی عدالتی ، قبل از هر چیز ، دستگاه قضایی مقصر است.
  ۲ – مافیا کسی نیست جز عوامل حکومتی و رابطین آنها در خارج از دولت که با تبانی و لابی گری و رانت بازی ، به فساد و بی عدالتی دامن میزنند.
  ۳ – کلیه مدیران دولتی و حکومتی که از ظلم و فساد آگاهی دارند و سکوت میکنند ، با ظالم فرقی ندارند. آنها حقوق میگیرند تا در برابر ظلم و ستم سکوت کنند و هر چه به ایشان دستور داده میشود را اجرا میکنند.
  ۴ – تمامی نظامیانی که وظیفه دارند از تمامیت ارضی و ناموس کشور و ملت دفاع کنند ، اگر در برابر حاکمان ظالم سکوت کنند ، خائن به ملت و کشور هستند.
  ۵ – مردم عادی را نباید آزار دهیم و مقصر بدانیم. وقتی دستگاه قضا و حکومت و نظامیان فاسد باشند ، مردم بیگناه همیشه قربانی خواهند بود.

  هر کس که به حمایت از ظالمین و فاسدین در خیابانها به تظاهرات بپردازد ، در ظلم آنها مقصراست.

  مقصر دانستن عامل مشکلات داخلی ، توسط فرضی دشمن خارجی ، برای فریب مردم است تا مردم را علیه دشمن فرضی متحد کنند و خودشان به ظلم و ستم و غارت ادامه دهند.

  درود بر آن دسته از نظامیان شریف ایران که دستشان به فساد و خیانت آلوده نشد و حاضر به همکاری با مفسدان نشدند. اما چه بگوییم از آنهایی که لباس مقدس سربازی را پوششی برای خیانت خود کردند؟

Comments are closed.