وزیر دفاع رژیم:اسراییل فقط حرف میزند و توان هیچ اقدامی بر علیه ایران را ندارد

امیر حاتمی وزیر دفاع رژیم اسلامی امروز طی سخنانی ادعا کرد که اسرائیل در برابر رژیم توان هیچ اقدام عملی ندارد و فقط حرف  میزند.

حاتمی وزیر دفاع رژیم که در واکنش به پیام های هشدار آمیز روزهای گذشته مقام های اسرائیلی در رابطه با احتمال حمله نظامی اسراییل و آمادگی ارتش این کشور سخن می گفت در این باره عنوان کرد:اسرائیل مانند حیوانی است که دهان بزرگ و گشادی دارد و داد میزند و فریاد می کشد اما جثه ضعیفی دارد و توان کاری را ندارد و قدرت عملی کردن تهدیدهای خود بر علیه ایران را ندارد.

در روزهای گذشته مقام های نظامی و سیاسی- امنیتی اسراییل بر حجم حملات لفظی و همچنین پیام های هشدارآمیز خود نسبت به رژیم اسلامی و برنامه های اتمی و موشکی آنها افزودند.

این مقام های دولت اسراییل هشدار دادند که در صورت برگشت ایالات متحده به برجام ارتش این کشور به هدف نابودی تاسیسات اتمی و موشکی رژیم ایران وارد عمل خواهد شد.

روز گذشته مچید تخت روانچی نماینده رژیم در سازمان ملل نیز ظی نامه ای به دبیرکل این سازمان نسبت به أن واکنش نشان داد.

وزیر دفاع رژیم در ادامه  از برنامه های نظامی و موشکی رژیم اسلامی دفاع کرد و آن را ضامن بقای رژیم دانست.

حاتمی در این باره گفت:به ما میگویند که چرا تسلیحات نظامی و موشک میسازیم به آنها می گوییم سرنوشت آنهایی که توان نظامی نداشتند چه شد؟

اشاره حاتمی به عراق و لیبی است که هر حکومت های هر دوی این کشورها به وسیله حمله نظامی ایالات متحده سرنگون گردید.

فرماندهان نظامی و سپاهی رژیم در حالی بودجه های کلانی را صرف طرح ها و پروژه های ساخت تسلیحات نظامی می کنند که مردم ایران در سخت ترین شرایط اقتصادی و فقر مطلق به سر می برند و آگاهان در زمینه نظامی تسلیحات ساخت رژیم را بر پایه تکنولوژی و دانش قدیمی روسیه می دانند که رژیم اسلامی ادعا می کند خود توانسته به آن دست یابد.

از سوی دیگر رژیم با الگو قرار دادن کره شمالی سعی دارد با ساخت تسلیحات نظامی و موشک و مهمتر از همه پیشبرد برنامه اتمی و دستیابی به بمب اتم آن را به ضمانتی برای بقای رژیم مبدل سازد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رژیم در ادامه  گفت: دشمن می خواهد ما سلاح و توان دفاعی نداشته باشیم تا هر وقت خواست جمهوری اسلامی را تهدید کرده و تهدیداتش را عملی کند که این اتفاق رقم نخواهد خورد و ما همواره در پی تقویت بنیه دفاعی کشور خواهیم بود و این موضوع به کسی ارتباط ندارد.

امیر حاتمی در حالی بر ادامه پیگیری طرح های نظامی و موشکی از سوی رژیم تاکید و اصرار دارد که ایالات متحده و اروپا در پی آن هستند که در مذاکرات آتی و توافق احتمالی در آینده مسئله توان موشکی و نظامی رژیم را نیز مهار کنند امری که مقام های رژیم اسلامی همواره آن را رد کرده اند.