وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رژیم:باید اقتدار و نیروی خود را در حوزه دریایی برای آمادگی با حملات دشمن تقویت کنیم

نظامی امیر حاتمی گفت: قدرت‌آفرینی و تولید اقتدار دریایی همسو با سایر مؤلفه‌های دفاعی در عرصه زمینی و هوایی و الکترونیک از اهمیت بسزایی برخوردار است.

نظامی امیر حاتمی ادعا کرد که ما امروز به نقطه‌ای از قدرت و توانایی لازم در تمامی حوزه‌های رزم رسیده‌ایم که دشمن نمی تواند   کشور مارا تهدید ‌کند.

وی افزود : دامنه تهدیدات هر روز و به انحاء گوناگون در حال تغییر است عنوان داشت: خلاقیت و نوآوری شرط لازم حرکت در مسیر تولید امنیت است و این مسیر بایستی با جدیت ادامه داشته باشد.

نظامی مهدی ربانی، معاون رئیس ستاد نیروهای مسلح حکومت در مجمع امنیتی شیانگ  شان در پکن گفت : همکاری ایران و روسیه در زمینه امنیت تأثیر مثبتی بر اوضاع امنیتی خاورمیانه دارد و به ثبات منطقه در آینده کمک خواهد کرد.

نظامی ربانی در حالی این سخنان را می گوید که رجب طیب اردوغان برای دریافت آزادی عمل نظامی در سوریه، به دیدار پوتین رفت و به نزد خامنه ای نیامد.

این مقام ارشد نظامی حکومت افزود : متأسفانه وضعیت امنیتی در خاورمیانه در حال حاضر چندان مناسب نیست. اما به لطف همکاری کشورهایی مانند ایران و روسیه، اوضاع در این زمینه بهبود خواهد یافت.

وی گفت: “ما اطمینان داریم که همکاری مثمر ثمر با روسیه و کشورهای آسیایی مانند چین یک عامل مثبت است.”

مجمع امنیتی شیانگ شان امروز (چهارشنبه ) با حضور ۲۳ وزیر دفاع و شش رئیس ستاد کل و همچنین صدها متخصص و دانشمند از بیش از ۱۰۰ کشور جهان در پایتخت چین با شعار “حفظ نظم بین المللی و ایجاد صلح در منطقه آسیا و اقیانوسیه” برگزار شد .

2 دیدگاه‌

  1. شماها بیخود میکنید که بخواهید از جان سربازان ایرانی مایه بگذارید. شما خاعنان همانطوری که از اجنبیها و دیگر خاعنان درون مرزی استفاده کردید که سرکار بیایید پس باید از همانها هم دوباره استفاده کنید.

  2. شماها بیخود میکنید که بخواهید از جان سربازان ایرانی مایه بگذارید. شما خاعنان همانطوری که از اجنبیها و دیگر خاعنان درون مرزی استفاده کردید که سرکار بیایید پس باید از همانها هم دوباره استفاده کنید.ه

Comments are closed.