وزیر صنعت و معدن حکومت تایید کرد که در  صنعت خودرو و فولاد و نهاده های دامی فساد وجود دارد 

رزم حسینی وزیر صنعت حکومت از یک سو از تعیین قیمت دستوری انتقاد کرد و از سوی دیگر فساد و دلالی در خودرو و فولاد را تایید کرد .اما کارشناسان  می گویند که این سخنان او بیشتر نمایشی است تا عملی.

رزم‌حسینی از کاهش ۳۰درصدی قیمت خودرو در یک ماه اخیر خبر داد ، این در حالی که خودروسازان همچنان با قیمت‌های نجومی‌شان می‌تازند و از بهبود کیفیت هم هیچ خبری نیست.

او در ادامه ادعا کرد که  وزارت صمت برای تقویت تولید، بورس کالا و حذف دلال‌ها تلاش می کند و گفت: «ما دنبال کاهش بروکراسی نحس اداری، مبارزه با فساد، شفاف‌سازی و تقویت تولید و حذف دلال‌ها هستیم. من فساد در خودروسازی و در عرضه فولاد و… را رد نمی‌کنم، اما با همکاری وزارتخانه‌های دیگر با شفاف‌سازی و کنترل بیشتر به دنبال حذف دلال‌ها هستیم.»

او در حالی این سخنان را بیان می کند که نرخ ارز در ایران ثابت نیست و فاصله قیمت در واحد تولیدی تا بازار تفاوت قابل ملاحظه‌ای دارد و نقدینگی هم هر روز در یک بازار ورود پیدا می‌کند.

وزیر صمت با اذعان به وجود فساد در توزیع نهاده‌های دام و طیور نیز بر لزوم کنترل بیشتر وزارت کشاورزی بر این بازار تأکید کرد اما در عین حال ادعا کرد: «در حال حاضر ورق فولادی به صورت اعتباری به تولیدکنندگان خودرو و لوازم خانگی تحویل داده می‌شود که بر قیمت هم تاثیرگذار بوده است. تاکنون در سال جاری تولید فولاد ۸ درصد رشد داشته و احتمالاً تا پایان سال این رشد تقریباً به ۱۰ درصد خواهد رسید.»