پاداش ۱ میلیون دلاری  معاون فرماندار تگزاس به شاهدان تقلب در انتخابات 

دان پاتریک، معاون فرماندار تگزاس در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت:  برای کسانی که بتوانند در کشف تقلبهای انتخاباتی ریاست جمهوری کمک کنند، ۱ میلیون دلار جایزه تعیین کرده است.

معاون فرماندار تکزاس افزود:  هر فردی که پیشقدم شود و شواهدی به ما ارائه کند که به دستگیری و محکومیت متقلبین انتخاباتی بینجامد، حداقل ۲۵ هزار دلار دریافت خواهد کرد…

پاتریک گفت:  «من از تلاشهای پرزیدنت ترامپ برای کشف تقلبات انتخاباتی و تعهد او برای اطمینان حاصل کردن از اینکه هر رأی قانونی شمارش شده و آرا غیر قانونی حذف شوند، حمایت می کنم. پرزیدنت ترامپ می خواهد مشخص کند که تقلب در آرا نه تنها در نتیجه نهایی تاثیر دارد، بلکه برای حفظ دموکراسی و ایمان و اطمینان ما به انتخابات آینده نیز بسیار مهم است»

هر چه زمان می گذرد شمار ر بیشتری از مقامات ارشد حزب جمهوری خواه از درخواست پرزیدنت ترامپ برای بازنگری در شمارش آرا  جانبداری می کنند و بر این عقیده هستند که مدارک و اسناد زیادی گردآوری کردند که نشان می دهد در جریان رای گیری پستی تقلب های عمده ای صورت گرفته که می تواند نتایج انتخابات را دگرگون سازد

پیشتر،‌ نیز  ویلیام بار، دادستان کل ایالات متحده، به دادستان‌های فدرال اجازه داده است تا درباره «بی‌نظمی‌‌های» احتمالی در روند رای‌گیری و همچنین شمارش آرا تحقیق کنند.

سناتور لیندسی گراهام نیز درباره تخلفات انتخاباتی گفته است که  در بررسیهای پنسیلوانیا ٢۵هزار رای پستی پیدا شده که همه همزمان از کلیه خانه‌های سالمندان پنسیلوانیا درخواست، در یک زمان همگی ارسال و همه به بایدن رای دادند.

گراهام افزود: اشخاصی باید پشت این قضیه باشند که با تحقیقات بیشتر مشخص خواهد شد

رودی جولیانی، وکیل پرزیدنت  ترامپ نیز با بازنشر گزارشی مستند در توییتر نوشت: “حداقل ۲۱ هزار رای در ایالت پنسیلوانیا ثبت شده که صاحبان آنها سالها پیش فوت کرده‌اند.”

وب‌سایت “بریت‌بارت” در این باره نوشته است: “۹۲۱۲ نفر از این افراد دست‌کم ۵ سال پیش، ۱۹۹۰ نفر دست‌کم ۱۰ سال پیش، و حداقل ۱۹۷ نفر ۲۰ سال پیش فوت کرده‌اند”.

مایک پومپئو، وزیر خارجه ایالات متحده نیز گفته است:  وقتی تک ‌تک آرای قانونی شمارش شود، انتقال به «دور دوم ریاست‌جمهوری ترامپ» هموار و بی‌دردسر خواهد بود.

او در حالی این سخنان را بیان می کند که رهبران جهان از جمله متحدان نزدیک آمریکا مانند فرانسه و بریتانیا، طی روزهای اخیر پیروزی جو بایدن، رقیب انتخاباتی پرزیدنت  ترامپ و رئیس‌جمهوری منتخب ایالات متحده، را تبریک گفته‌اند.

همزمان پرزیدنت  ترامپ  نیز با انتشار پیامی در توئیتر نوشته است:   در انتخابات آمریکا تقلب شده است اما تا کنون اسناد و شواهدی در این زمینه ارائه نکرده و از پذیرفتن نتیجه آرای شمارش‌شده سر باز زده است.

تیم انتقالی بایدن نیز اعلام کرده است که آژانس مسئول این امور باید نتیجه انتخابات و پیروزی بایدن را بپذیرد وگرنه تیم انتقالی ممکن است علیه آن آژانس اقدامات قانونی انجام دهد