پاسدار حسین سلامی: در شرایط کنونی، راهی جز تقویت خودمان نداریم

پاسدار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران  طی سخنانی گفت که در شرایط کنونی و وضعیتی که در آن قرار داریم راهی جز تقویت بنیه نظامی نداریم و باید در برابر حملات دشمنان قوی باشیم  و مجبوریم همین راه را پیش برویم.

وی در حالی این سخنان را  مطرح می کند، که در سالهای گشته رژیم در کشورهایی مانند لبنان- عراق- سوریه و یمن به وسیله نیروهای تروریستی خود حضور داشته و اکنون نیز که با کمبود بودجه روبرو هستند حاضر به عقب نشینی نیستند و در همان حال ادعا می کنند که دیگران هستند که قصد تعرض به رژیم ایران را دارند.

حسین سلامی در ادامه رجز خوانی های خود افزود: ما امروز به دانش های نوین و بسیاری از فناوری‌های روز برای از پای درآوردن کورونا رسیده ایم و می خواهیم دانشگاهی در تراز و شان انقلاب اسلامی بسازیم.

این در حالی که به علت عدم مدیریت در کنترل و مهار بیماری و همچنین عدم حمایت حکومت از مردم  آمار فوتی ها و مبتلایان به کورونا روز به روز افزایش یافته و  ۱۱ استان کشور وارد موج دوم کورونا شده است.

وی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی تصور می کنند  که ما در برابر این بیماری و ویروس منحوس کرونا زانو خواهیم زد .اما ما موفق ایم و پیروز خواهیم شد.

سلامی گفت: کشورهایی که مدعی پیشرفت و پیشگامی در عرصه‌های علم و فناوری و پزشکی بودند در شرایط کرونا با فروپاشی نظام سلامت و ناکارآمدی در عرصه های پزشکی مواجه شدند؛ اما  سپاه پاسداران  در کشور ما فراتر از تعهد پزشکی خود عمل کردند وبا کشف و اختراع بزرگی که کردند  توفیقات ارزشمندی از این طریق برای ما حاصل شد.

پیشتر منابع خبری در تهران به رادیو پیام اسرائیل گفته بودند که سپاه پاسداران با ترفندهای جدید می کوشد مبلغ بیشتری از پول ملت و کشور را به خود اختصاص دهد و یکی از این راه ها مطرح ساختن ادعاهایی در مورد کشف یا ساخت دستگاه های مبارزه با کورونا می باشد. آخرین دستگاهی که سپاه پاسداران به قول خود “رونمایی” کرد، ظاهرا یک دستگاه الکترونی است که با استفاده از امواج مغناطیسی، می توان حضور ویروس کورونا در مکانی را در ظرف پنج ثانیه کشف و منهدم کند.

رادیو پیام اسرائیل در ادامه  نوشته بود: این ادعا با تمسخر و اعتراض محافل غیرنظامی ایران روبرو شد. در تهران گمان بر آن است که سپاه می کوشد با بهره گیری از مصیبت کورونا، هرچه بیشتر قدرت خود را در کشور تقویت و تصویب کند و از بودجه های بیشتری برخوردار گردد.

وزارت خارجه ایالات متحده نیز در وبسایت رسمی خود نوشته بود که سپاه بابت این به ظاهر اختراع هشتصد میلیون تومان از حکومت بودجه گرفته است.