پاسدار حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان : روحانی در تلاش است تا آمریکا را تبرئه کند

پاسدار حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان وابسته به خامنه ای در سرمقاله امروز(پنجشنبه)  این نشریه  با عنوان آقای روحانی! توبه گرگ مرگ است نوشت: تمثیل دیروز روحانی در جلسه یاد شده و نتیجه‌ای که از مقایسه آن با جنایات آمریکا گرفته‌اند “قیاس مع‌الفارق”، ( مقایسه کردن دو چیز متفاوت است) ؟!

سخنگوی خامنه ای در ادامه نوشته است: آقای روحانی سخنان شما به‌اندازه‌ای ابتدایی و دم‌دستی است که حتی کسانی که از علم حقوق چیزی سر درنمی‌آورند نیز به آسانی از بی‌پایه و اساس بودن آن باخبرند! از این روی نمی‌توان باور کرد که ایشان به عنوان یک شخصیت حقوق‌آموخته، از بی‌اساس بودن قیاس خود بی‌خبر بوده باشند! بنابراین، سؤال این است که چه اصرار عجیبی دارند آمریکا را از جنایات بی‌شماری که مرتکب شده و می‌شود تبرئه کنند؟!

پاسدار شریعتمداری در ادامه نوشته است : اظهارات دیروز آقای روحانی و تلاش ایشان برای تبرئه آمریکا از جنایات فراوانی که مرتکب شده و می‌شود، اگرچه در همه حال ناپسند و بیرون از دایره حق و حقیقت‌جویی است، ولی سخن ایشان مخصوصاً بعد از کشته شدن  سلیمانی و شهید ابو‌مهدی و خیزش ده‌ها میلیونی مردم علیه آمریکا، بسیار تاسف‌آور و سخیف‌تر است و نمک پاشیدن بر جراحت قلب‌های داغدار صد‌ها میلیون آزاده مسلمان و غیرمسلمان در سراسر دنیاست.

او گفت:  باید از جناب روحانی پرسید مگر ترامپ با صراحت اعلام نکرد که دستور کشته شدن  سلیمانی را شخصاً صادر کرده است؟! و مگر بایدن که جنابعالی حضور او در ریاست جمهوری آمریکا را به فال نیک! گرفته‌اید بعد از ترور سلیمانی ، رسماً اعلام نکرد که کشته شدن او  اجرای عدالت بود؟!

پاسدار شریعتمداری افزود: جناب آقای روحانی، اظهارات دیروز جنابعالی با خواسته صد‌ها میلیون انسان آزاده و حق‌طلب ایرانی و غیر‌ایرانی نه فقط همخوانی ندارد که در نقطه مقابل آن است.

شریعتمداری به تقلید از سایر  مقامات حکومت ایران آمریکا را تهدید کرد و گفت: نیروهای  سلیمانی اول استخوان آمریکایی را خُرد و بعد، از منطقه آن‌ها را خارج می‌کنند.

او در ادامه افزود: به دشمن می‌گوییم “شکست شما و انتقام از آمریکا شروع شده است”، شما درون خانه‌های خودتان هم دیگر آرامش ندارید و بعید نیست درون خانه از شما انتقام بگیریم.

سپاهی حسین شریعتمداری در پایان روحانی و هیات دولت را تهدید کرد و افزود:  سخنان  دیروز آقای روحانی گفتنی‌های فراوان دیگری نیز هست که می‌گذاریم و می‌گذریم، ولی از آن میان، نکته‌ای را نمی‌توان نادیده گرفت و آن، اینکه چرا افراد حاضر در جلسه مورد اشاره، در مقابل سخنان ایشان ساکت بوده‌اند؟! و دست‌کم اینکه چرا درباره کشته شدگان حکومت به روحانی  تذکر نداده‌اند؟!