پاسدار سلامی: اسرائیلی ها باید بدانند دوران بزن در رو تمام شده است 

حسین سلامی ، فرمانده سپاه پاسداران اسلامی در گفت‌وگو با شبکه آر تی عربی تاکید کرد که اسرائیلی‌ها بدانند که زمان بزن دررو گذشته است و فلسطینی‌ها قوی شده‌اند.

وی مدعی شد: اکنون فلسطین جدیدی ایجاد شده است و جنگ اخیر یک فلسطین قوی بوجود آورد. فلسطینی ها هر روز قوی‌تر می شوند و اسرائیلی ها باید بدانند که نمی توانند میان دشمنی زندگی کنند که امروز از قدرت زیادی برخوردار است.

سپاهی سلامی در بخش دیگری گفت: سپاه پاسداران و حامیان رهبری به دستورات و توصیه های خامنه ای  در رابطه با انتخابات عمل خواهند کرد، شرکت در انتخابات تنها به معنی انتخاب رئیس جمهوری نیست بلکه هر رأی که در صندوق می اندازند مانند موشکی در قلب نیروهای استکبار است و باعث می شود که نظام اسلامی با افتخار و عزت در جنگ با استکبار پیروز شود.

در ادامه این خبر پاسدار ابوالفضل شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی هم  در گفت وگو با شبکه المسیره گفت: موساد می گوید که‌اولویتش ایران است و اسرائیل جمهوری اسلامی را تهدید می کند زیرابه دید وی بعد از شکست های پی درپی به این نتیجه رسیده است که در حال ضعف و افول است.

پاسدار شکارچی ادعا کرد:   تهدیدات دشمن و موساد علیه ایران در واقعیت هیچ ارزشی ندارد و زمان آن رسیده است که‌ اسرائیل  نابودی را بپذیرد.

وی با تهدید کشورهای منطقه تاکید کرد: متاسفانه برخی کشورهای مرتجع منطقه مانند عربستان و امارات و بحرین علیرغم رویکرد مختلف مردم شان نسبت به اسرائیل  برای حفظ تاج و تخت خود با این رژیم همکاری می کنند اما در نهایت سقوط خواهند کرد.

همچنین امیر حاتمی وزیر دفاع هم گفت: هدف اول دشمنان ملت ایران،  دلسرد کردن مردم ، بی رنگ کردن انتخابات و تلاش برای حضور حداقلی مردم در انتخابات پیش رو است اما هدف نهایی آنها اضمحلال و نابود کردن منافع جمهوری اسلامی و عقب راندن کشور از جایگاه اقتدارِ و حمایت از مقاومت است .