پاسدار سلامی همچنان به رجز خوانی ادامه می دهد و ارتش آمریکا را حقیر می نامد

پاسدار سلامی همچنان به رجز خوانی ادامه می دهد و ارتش آمریکا را حقیر می نامد

پاسدار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران حکومت در سخنان امروز خود خواهان ادامه و گسترش تلاش های تسلیحاتی حکومت ایران شد، و در این راستا گفت: « باید برای شکستن قدرت‌های بزرگ ب قدرتی بزرگ ایجاد کرد».

پاسدار سلامی با حقیر توصیف کردن آنانی که قصد مهار کردن زیاده روی های رژیم ایران را دارند، گفت: «دشمنان ما سست و خسته شده‌اند و از درون در حال پوک شدن هستند و دیگر عصر آمریکا پایان یافته است».

فرماندهان سپاه پاسداران، با این گونه سخنان، میخواهند به افراد تحت فرمان خود تلقین کنند که نباید در برابر قدرتمندترین قدرت نظامی جهان، هراسی به خود راه دهند.

سپاهی سلامی گفت:  بذرهای جهادی که چمران در دل کودکان لبنان کاشت بعدها به شجره طیبه حزب الله منجر شد که امروز شاخسار این درخت تناور در شرق مدیترانه می‌درخشد.

اشاره فرمانده سپاه پاسداران به این واقعیت بود که رژیم ایران با صرف چند میلیارد دلار و فرستادن بیشترین مقدار تسلیحات موشکی برای حزب الله لبنان، آن را به یک قدرت نظامی منظم در خاورمیانه مبدل ساخته تا بتواند به صورت نیابتی از جانب حکومت ایران، به عملیات تعرضی و تروریستی در منطقه، و به ویژه علیه اسرائیل دست بزند.

مصطفی چمران که یکی از پایه گذاران حزب الله لبنان بود، ۳۸ سال پیش  سخنگو و نماینده جناح تندرو شورای انقلاب و دولت موقت بود و در آن زمان توانست با موافقت خمینی ارتش و سپاه پاسداران را به کارزار کردستان بکشاند و با گروهی از تکاوران ارتش با هلیکوپتر به مناطق مسکونی کردستان و پاوه  فرود می‌آمدند و مردمان غیر نظامی را بی رحمانه قتل عام می کردند .

سپاهی سلامی در ادامه سخنان خود به رجز خوانی ادامه داد و از جمله ادعا کرده گفت: خود آمریکایی‌ها در توصیف بزرگترین ضعف‌شان می‌گویند که بزرگترین ضعف آمریکا فقدان یک رهبری روحانی است.

هدف از مطرح کردن این ادعای بی اساس، موجه جلوه دادن حکومت ولایت فقیه در ایران است که مورد انتقادها و اعتراض های فزاینده قرار دارد.

سلامی در ادامه ادعای خود چنین گفت: «شخصیتی که امروز در آمریکا رهبری می‌کند شخصیتی مانند ترامپ است و هویت موجود ملت آمریکا را بر باد می‌دهد، چون هیچ یک از پارامترهای یک انسان متعادل را ندارد و چنین حکومتی فاقد تدبیر و روح و عقل سیاسی است».

پاسدار سلامی افزود: اساتید بسیجی سازندگان اصلی بنایی هستند که می‌خواهد در دنیا تمدن ایجاد کند. ۱۲ سال پیش دنبال راهی برای پایان دادن سیطره ناوهای هواپیمابر در دریا بودیم، حال اگر بتوانید به داستان ناوهای هواپیمابر پایان دهید توازن برقرار شده است؛ ما باید با موشک‌های بالستیک این کار را می‌کردیم زیرا موشک‌های بالستیک با سرعتی بسیار زیاد به هدف برخورد می‌کنند. مقابله با این موشک‌ها کار سختی است و می‌توان با ترکیب تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها، عملکرد موشک‌های ضد موشک را غیر ممکن کرد.

فرمانده سپاه در دنباله تحسین از رژیم حاکم بر ایران گفت: امروز قلب سیاست در عراق از منطق انقلاب اسلامی ایران تأثیر می‌پذیرد. هیچ سازگاری بین منابع قدرت آنها و میدان عمل وجود ندارد. ما خشکیده شدن آمریکا در جهان اسلام را می‌بینیم.

عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر عراق و فرمانده کل نیروهای نظامی آن کشور، امروز دستور داده گفت:  «نیروهای خارجی مستقر در عراق و نیروهای شبه‌نظامی عراقی اجازه ندارند هیچگونه تحرکی بدون نظارت دولت مرکزی عراق انجام دهند.

یک دیدگاه

  1. نظام مطلقه فقیه یا بهتر بگوییم ولایت وقیح کاملاً نشاندهند نظام سلطه ویکجانه وفرماندهی ازبالا به پایین مافیای مذهبی- فراماسونری میباشد که به هیچ کس اجازه عرض اندام و خودنشان دادن و رای فکر و عقیده واراده را نمیدهد الا فرمانها وفرامین صادر شده از نظام بنابراین خود حسین سلامی هم دراین میان بازیچه ای بیش نیست که باید حرفهای دیکته شده تکراری وپوچ را برای گرم نگه داشتن تنوره بیان کند ومبنای عملی وکاربردی ندارد وخودش میداند که قدرت آمریکا واسراییل سرآمد همه نیروهای نظامی وتهاجمی میباشد.

Comments are closed.