پاسدار علی شمخانی، دبیر شورای امنیت ملی ادعا کرد که “مردم ایران خوشبختند و هیچ مشکلی نیز ندارند!

پاسدار علی شمخانی گفت:  سال گذشته تصمیم گرفته شد که با تغییر رویکرد کشور در برابر بدعهدی آمریکا و بی‌عملی اروپا، اقدامات فعالانه و مقابله ای در حوزه های اقتصادی، سیاسی و هسته ای به مورد اجرا گذارده شود

مردم ایران خوشبخت اند و مشکلی ندارند دبیر شورای عالی امنیت ملی حکومت با بیان این دیدگاه، در توجیه آن گفت : ما نمی خواهیم حماقت کنیم و با  فردی که به هیچ یک از تعهدات خود پایبند نیست مذاکره کنیم و در شرایط کنونی خوشبختی را از مردم ایران بگیریم .

پاسدار علی شمخانی دیروز(چهارشنبه )  در دیدار با رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:  سال گذشته تصمیم گرفته شد که با تغییر رویکرد کشور در برابر بدعهدی آمریکا و بی‌عملی اروپا، اقدامات فعالانه و مقابله ای در حوزه های اقتصادی، سیاسی و هسته ای به مورد اجرا گذارده شود.

وی افزود: هدف آمریکا از اتخاذ سیاست فشار حداکثری کاهش تاب آوری اجتماعی در ایران و شکل گیری شورش های داخلی و در نهایتا به زانو دراوردن نظام است مردم فهیم و نجیب ما با اشراف نسبت به قصد دشمنان برای ناامن سازی کشور در طول دوسال گذشته، بیش از پیش در کنار حاکمیت قرار گرفتند و با مقاومت مثال زدنی در ابعاد مختلف، دشمن را ناکام کردند  و در همه زمینه ها ایستادگی کرده و مشکلی ندارند .

حسن روحانی ، رییس جمهوری ایران در ارتباط با فشارهای تحریم در ایران گفته بود: مردم ایران تحت فشار شدید اقتصادی  قرار گرفته اند

محمدرضا تابش نماینده مجلس  در این باره گفته بود: صدای شکستن استخوان اقشار ضعیف را زیر فشار اقتصادی می‌شنویم، مردم از شما عذر می‌خواهیم که نتوانستیم متناسب با اختیارات‌مان عمل کنیم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی، حکومت گفت: ایجاد ثبات نسبی در اقتصاد کشور و بی‌تاثیرشدن تحولات سیاسی و امنیتی بر تغییربازارهای اصلی و بویژه نرخ ارز را نشان دهنده موفقیت راهبردهای سیاسی، اقتصادی واجتماعی است که  با از میان رفتن تاثیر عوامل روانی و سیاسی بر نرخ ارز ،باید همه تلاش‌ها به متعادل کردن نرخ ارز بر اساس واقعیت‌های اقتصادی معطوف شود.

شمخانی در پایان خواستار تمرکز کمیسیون اقتصادی مجلس بر طراحی و تصویب سازوکارهای پویا به منظور تحریم ناپذیر شدن اقتصاد کشور شد و گفت: توجه به فعال شدن بخش خصوصی واقعی در اقتصاد کشور می‌تواند مانند ورود بسیج به جنگ تحمیلی، معادلات اقتصادی را به صورت کامل متحول کند.

آخوند  احمد جنتی با توجه به تخصص شون در امور دینی و مذهبی وبه تقلید از سپاه  پاسدارن در ارتباط با سرنگون کردن پهپاد جاسوسی آمریکا و توقیف نفتکش انگلیسی توسط رژیم ایران  گفت: دشمن توان رویارویی با حکومت ایران را ندارد

دبیر شورای نگهبان گفت: اوضاع فعلی حکومت  ایران از لحاظ عزت و قدرت در منطقه غرب آسیا سرآمد است و توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه نشان داد دشمنان چقدر در رویارویی با ایران ناتوان هستند.

آخوند جنتی تأکید کرد: امروز سپاه، خاری بر چشمان آمریکا شده است و با وقایع اخیر، اسرائیل، عربستان و دیگر دشمنان ملت ایران فهمیدند پاسخ حکومت ایران به هرگونه زورگویی آنها، قاطع، سریع و پشیمان‌کننده خواهد بود.

4 دیدگاه‌

  1. البته هزار هزار فامیل خمینی و خامنه ای و نیز بقیه آخوندها و پاسدارها خوشبخت هستند، برنج کیلویی بیست و پنج هزار تومان که برای آنها گران نیست. دارو و دوا هم که الحمدالله در شهرک لندن فراهم است، مثلا آغا مجتبی برا ولادت فرزندشان لندن تشریف می برند(معلوم نیست وقتی آن ولدالمجتبی به دنیا آمده و یاعلی گفته، دکتر انگلیسی زبان فهمیده که جواب دهد علی یارت؟).
    پس پاسدار لات چاقوکش علی شمع خانی صد در صد راست می گوید، آخر مسلمان آن‌هم از نوع ناااااااااااااااب محمدی که هرگز دروغ نمی گوید.

  2. دربین سران نظام مسابقه وقاحت و چاپلوسی برای رهبر به امید حفظ موقعیت خود و چاپیدن کشور برقرار است.«ای خمینی ملعون توی روح….».

  3. این آقا که انسان بسیار راستگویی هست ، البته مثل سایر مزدوران رژیم آیت الشیطان ها، وقتی امثال این افراد بی اصل و نسب در شورشی به اریکه قدرت می رسند، عقده ها و بی نسبی خود را به سرعت نشان می دهند. عده ایی بی سواد و بی اصل و نسب ،دروغگو ، جنایتکار روانی که از صورت زننده آنها می توان به باطن شیطانی شان پی برد.

Comments are closed.