پاسدار علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه توصیه می کند که نیروهای مسلح از دفاع، به تهاجم روی آورند

پاسدار علی فدوی در جمع فرمانده هان سپاه حکومت ایران گفت :  دشمنان دلیل اقتدار ما را نمی‌دانند؛ چرا که آنها تنها عوامل دنیوی و مادی را ابزار پیشرفت می‌دانند، وعده الهی حق است و هیچ تخلفی در آن راه ندارد

جانشین فرمانده سپاه گفت : نیروهای مسلح ایران باید به عملیات تعرضی دست بزنند و در سرکوب دشمن پیشتاز باشند و منتظر حمله دشمن نباشند و باید خود مستقل عمل کنند .

پاسدار علی فدوی در جمع فرمانده هان سپاه حکومت ایران گفت :  دشمنان دلیل اقتدار ما را نمی‌دانند؛ چرا که آنها تنها عوامل دنیوی و مادی را ابزار پیشرفت می‌دانند، وعده الهی حق است و هیچ تخلفی در آن راه ندارد.

وی افزود: ما در میان عظمت‌های انقلاب اسلامی هستیم و بزرگی آن را حس نمی‌کنیم اما سایرین از عظمت آن خبر دارند و حتی در ذهن خود نمی‌توانند بر مسلمانان چیره شوند، این پیشرفت در چند ماه اخیر بسیار چشمگیر بود و در حال کسب نتیجه‌های مطلوبی هستیم، برای انجام کار سخت باید تلاش کرد.

وی عنوان کرد: ما در این راه سخت پیروز شدیم و به عنوان مرکز انقلاب اسلامی فعال هستیم، دشمنان انقلاب اسلامی به عدم توانایی خود در ارتباط با پیروزی در مقابل انقلاب اسلامی پی بردند و سراغ سایر گروه‌ها در یمن، عراق و سوریه رفتند، به گفته رئیس‌جمهور آمریکا، آن‌ها با وجود اتحاد با بالغ بر۱۰۰ کشور در ارتباط با مقابله با ایران اسلامی اقتدار ندارند.

این جانشین فرمانده سپاه گفت: نباید هراس به دل راه بدهیم و باید با عنایت به خدا و اطاعت از ولی امر مسلمین به پیروزی نهایی برسیم .

5 دیدگاه‌

 1. جناب فدوی
  رهبر فرموده اند , جنگ نخواهد شد , مذاکره هم نخواهیم کرد.

  اگر دشمن منظورتان ملخهای مراکشی هستند. بله موافقم , بایستی بجای اینکه منتظر باشید تا به کشور هجوم آورند , آنها را سرکوب کنید.

  اما اگر دشمن منظورتان کشور خارجی است. لطفا کمی بیشتر تامل کنید. بمب هسته ای دارند و ما هم هیچ سلاحی در برابر آن نداریم و اگر داشتیم هم باز فرقی نمیکرد. حفاظت از جان و مال و مملکت ایرانیان در این مقطع از زمان به عهده شما گذاشته شده است . به نابودی نکشانید این امانت را.

 2. خوشبختانه ان ترس و هراسی را که میگویند در دل همه سردمداران رژیم افتاده و دیگر کار از کار گذشته. این وراجی ها فقط سرپوش گذاشتن بر روی ضعف های فعلی است که گریبان تمام جیره خوران و سران نظام را گرفته. تنها راه فقط سرنگونی هست و این تنها خواسته تمام قشرهای مردم ایران است.
  پس بیایید در این واپسین نفسهای باقی مانده بجای رجزخوانی های اینچنینی با مردم همصدا شوید و از جنایات خویش دست بردارید و بیشتر از این خشم مردم را گریبانگیر خود نسازید

 3. مانند یک مشت مالی خولیایی توی ایران جمع شده اید و هی یاوه گویی میکنید. البته باید به تیمارستان فرستاده شوید اما چه بگم که چهل است که ولتان کرده ایم که خوب بچرید و بدزدید و برای ما گردن کلفتی کنید. یعنی نمک خور و نمکدان شکن های خونخوار.. از گله حیوانات وحشی انتظار بیشتر نمیشود داشت.

 4. متجاوز از دویست حمله نظامی به مقرهای سپاه در سوریه، دو حمله در عراق، هواپیما های رادار گریز بر آسمان ایران اشغالی، آمدن نیروی دریایی اسرائیل به خلیج فارس ها ها ها ها ها
  پاسدار فدوی کلات بذار بالا تر، دم از تهاجم مزن

Comments are closed.