پاسدار غلامحسین غیب پرور: اسرائیل فرماندهان سپاه را از ترور نترساند

سرپرست فرماندهی کل سپاه پاسداران در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی در واکنش به  جنگ روانی رژیم صهیونیستی در فضای مجازی، گفت: هدف ما نابودی اسرائیل است که بدترین جنایات بشری را انجام داده است. بهتر است در فکر تکمیل و حراست دیوارهای بلند و بتنی باشید که اطراف خود کشیده‌اید تا فرزندان اسلام، نفس شما را نگیرند.

روزنامه نیویورک تایمز با اشاره به حملات متعدد به پایگاه های هسته ای ایران نوشت: انجام  چنین حملاتی و از جمله حمله پهپادی به خودروی حامل قاسم سلیمانی، فرمانده  پیشین سپاه قدس و همچنین دستیابی موساد، سازمان اطلاعات اسرائیل، به ده‌ها هزار سند مربوط به فعالیت‌های هسته‌ای ایران بدون همکاری نیروهایی در داخل این کشور ممکن نبوده است.

پاسدار غلامحسین غیب‌پرور، افزود: کجاست رژیمی که شعار نیل تا فرات را سر می داد؟

او گفت: مگر فرمانده شده ایم که آسیبی به ما نرسد؟ بیش  از ۴۰ سال است که در هر صحنه ای شکست می خورید، شما اگر کاری می توانستید انجام دهید در این سال‌ها کرده بودید؛ توکل مان به خدای بزرگ است که شما از آن محرومند.

“نیویورک‌تایمز” نوشته است که  تنش‌های روزافزون میان ایالات متحده و تهران ظاهراً در حال ورود به مرحله‌ای است که می‌تواند در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده  خطرناک شود.

تایمز در ادامه  به نقل از چند مقام که اشاره‌ای به نام آنها نکرده نوشته است: شکل‌گیری «راهبردی مشترک» میان آمریکا و اسرائیل برای انجام برخی حملات مخفیانه با هدف حذف بلندپایه‌ترین فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به عقب راندن تأسیسات هسته‌ای ایران شده است.