پاسدار محمد علی جعفری:اصلی ترین وظیفه این است که به سخنان ولی فقیه عمل شود

یک مقام ارشد سپاه پاسداران می گوید که خامنه ای دستور داده افرادی در داخل ایران که ظاهرا با ایالات متحده در ارتباط هستند، باید مورد تعقیب قرار گیرند تا این ارتباط را قطع کنند.

پاسدار محمد علی جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی بقیه‌الله در این رابطه گفت: به دستور رهبری باید برای قطع ارتباطات و نفوذ برخی دست‌های داخل با آمریکا ، مثل حرکت آتش به اختیار اشغال  لانه جاسوسی، آنها نابود کنیم.

پاسدار جعفری افزود : دانشجوها و تشکل های مختلف دانشجویی باید در این مسیر حرکت کنند اما به صورت خودجوش و آتش به اختیار عمل کنند و نباید منتظر باشند که چه کسی به آن‌ها کار محول می کند.  این خواسته مقام رهبری است. زیرا هنوز افرادی که خط غرب و آمریکا را دنبال می کنند و مقابله با آن‌ها وظیفه امروز دانشجویان است

وی گفت : اصلی ترین وظیفه این است که به سخنان ولی فقیه عمل شود و در بهمن ۵۷ انجام شد و انقلاب همیشگی است و باید تداوم داشته باشد.

پاسدار جعفری افزود : .تمامی مشکلات و اختلافات از این موضوع شروع می شود. ۴۰ ساله اول با دشمنان بیرونی مبارزه کردیم اما دشمنان داخلی نیز تردیدهایی را ایجاد کرده اند.

جعفری تصریح کرد: در ۴۰ ساله اول انقلاب اسلامی تمرکز اما  بر تثبیت نظام انقلاب اسلامی بود و علت موفقیت آن این بود که مقابله با تهدیدهای امنیتی، فیزیکی و نظامی با دشمنان به صورت ۱۰۰ درصد انجام شده است.