پاسدار یدالله جوانی: «آمریکا در طرح خود برای برپایی نیروی حفاظت از خلیج فارس، ناکام می شود»

پاسدار یدالله جوانی در ادامه سخنانش گفت: دشمن باید بداند نمی‌تواند کاری انجام دهد؛ همان‌طور که ائتلاف‌های گذشته‌اش ناکام مانده، قطعا این ائتلاف هم روی آب است و شکل نمی‌گیرد

معاون سیاسی سپاه پاسداران  در واکنش به طرح ائتلاف ایالات متحده با چندین کشور دیگر به هدف حفظ امنیت و آرامش در منطقه خلیج فارس، ارزیابی کرده گفت:  ایجاد ائتلاف آمریکایی در خلیج فارس ناکام خواهد ماند

پاسدار یدالله جوانی در ادامه سخنانش گفت: «دشمن باید بداند نمی‌تواند کاری انجام دهد؛ همان‌طور که ائتلاف‌های گذشته‌اش ناکام مانده، قطعا این ائتلاف هم روی آب است و شکل نمی‌گیرد».

جوانی گفت : اگرآمریکایی‌ها قصد نبردی را با ما می‌داشتند، شاید لحظه‌ای که خبر ساقط شدن مدرنترین و پیشرفته‌ترین هواپیمای بدون سرنشین آمریکا توسط مدافعان حریم امنیتی کشور و دریادلان ما منتشر شد، واکنش نشان می‌دادند؛ چراکه زدن پهپادی با این مختصات یعنی زدن به هیمنه، ابهت و یال و کوپال آمریکا که به آن افتخار می‌کرد.آمریکایی ها از این کلاس پهپاد دوتا بیشتر ندارند و  برای ساخت این پهپاد فقط۲میلیارد و۳۰۰ میلیون دلار معادل پول ساخت چندین هواپیمای پیشرفته جنگی کار تحقیقاتی انجام شده است.

وی افزود:   «الان چینی‌ها، روس‌ها و دیگران در تکاپو هستند که ایران چگونه این پهپاد را سرنگون کرده است

پاسدار جوانی گفت:  امروز مقاومت در منطقه، جمهوری اسلامی ایران را قرارگاه مرکزی خود می‌داند و این پیام را آشکار به آمریکایی ها و صهیونیست ها داده است که اگر دست از پا خطا کنید و بخواهند به این قرارگاه مرکزی تعرضی داشته باشید، همه مجموعه های مقاومت از شرق هیمالیا تا شرق مدیترانه و تا دریای سرخ و دریای عرب و خلیج عدن، هرآنچه نیرویی از مقاومت است، بر متجاوز یورش می‌برد.

سپاهی جوانی افزود:  افول موریانه وار دشمن و نصرت و وعده الهی را از دیگر نشانه‌های امید برای حرکت در مسیر انقلاب عنوان کرد و گفت: آنها طی چهل سال در منطقه ما با شکست‌های پیاپی مواجه شدند. بر خلاف خواسته آمریکا‌یی‌ها و به اعتراف خودشان، امروز کشوری که در عراق نفوذ اصلی را دارد، ایران است؛ زمانی به دلیل بسته بودن راه عراق، امکان زیارت اماکن متبرکه در عراق فراهم نبود، اما امروز در ایام اربعین چندین میلیون ایرانی به عراق می‌روند. اگر کسی در ایران اراده کند، اولین شب جمعه در نجف است. امروز اگر ما از سراوان در شرق کشورمان سوار ماشین شویم، می‌توانیم به سواحل شرقی مدیترانه و مرزهای لبنان با رژیم صهیونیستی برویم.

همزمان پاسدار حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران گفت: خواب‌های آشفته دشمن را در مرزهای شرقی خنثی کردیم، نیروی زمینی سپاه به عنوان ‌‌قدرتی برتر در تراز جهانی قرار دارد.

وی افزود: امروز مدال خدمتگزاری ‌بر سینه همه پاسداران انقلاب در این منطقه و دیگر مناطق جهان  می‌درخشد.و سپاه توانسته است ‌ امنیت پایدار ‌در منطقه برقرار و ظرفیت‌های بسیار قدرتمند، جهش‌های بلند در منطقه به وجو‌د آورد.

3 دیدگاه‌

  1. یدالله، جرا یک مقدار از ان مواد مخدرهایی که به خورده دشمنان داخلیتان میدهید به دشمنانتان در خلیج فارس نمیدهید که از مبارزه دست بردارند؟

  2. شماها هم که فقط مرد حرفید، همش جرند و پرند و یاوه سرانی.
    اخوندها دریای مازندران را می بخشندو جنگل زاگرس هنوز زیر اتش در حال سوختن است اما الاغان در مجلس و شما خاعنان ترسو در نظام ازتش و سپاه تروریستی در مقابل مردم خودتان جبهه گیری می کنید. چهل سال است که مال مفت می خورید و می دزدید و مردم ایران را به خاک و خون میکشید. مرگ بر شما.

Comments are closed.