پدر روح الله زم این شایعات را نادرست خواند که با سپاه پاسداران برای فریب فرزندش همکاری کرده است

در پی انتشار شایعاتی دایر بر این که پدر روح الله زم  با رکن اطلاعات سپاه پاسداران برای ربودن فرزندش همکاری کرده، محمدعلی زم، پدر روح‌الله با نادرست خواندن این شایعات گفت : هیچ‌یک از اعضای خانواده در آماده سازی سناریوی ربودن و آوردن او به ایران نقشی نداشته اند.

در آن شایعات ادعا شده بود که پدر روح الله زم، با این ادعا که خانواده با مشکلاتی روبرو شده که حضور او را می طلبد، در اجرای طرحی که سپاه برای فریب دادن روح الله زم تهیه دیده بود، عملا سهیم بوده اند.

محمدعلی زم تاکید کرد  که فرزندش تحت عنوان دیدار با آیت‌الله سیستانی به عراق کشیده و پس از آن بازداشت شده است. او در بیانیه خود از عنوان بازداشت یا ربایش در مورد فرزندش استفاده نکرد و آن را بازگرداندن توصیف کرد.

وی افزود : بازگرداندن روح‌الله به بهانه و‌ انگیزه زیارت موالیان و ملاقات با مرجعیت شیعه سرزمین عراق و سپس انتقال او به ایران را، برگ دیگری از برکت خداوندی در حق او و خویش پنداشته‌ایم.

محمدعلی زم در عین حال تاکید کرد این‌که فرزندش، روح‌الله تحت عنوان «دیدار با مرجعیت شیعه» به عراق کشانده شده نشانی «از صفای باقی‌مانده، طینت پاک، فطرت نیالوده و رسوب‌نیافتگی زنگارهای دنیازدگی و برخی اتهام‌های منتسب در وجود او» است.

پدر روح الله زم  که سال‌ها با حکم مستقیم علی خامنه‌ای ریاست حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی را بر عهده داشته ، گفته که  همه ما”اعضای خانواده زم”، خاضعانه بر خود لازم می‌دانیم که نسبت به الطاف و راهبری‌های علی خامنه ای و عزیزان زحمتکش سپاه پاسداران متشکر باشیم و  از حضرت ایشان و سپاه و همه اشخاص گرامی حقیقی و حقوقی که از سوی کانال آمدنیوز مورد «اتهام قرار گرفتند، عذرخواهی کنیم.

2 دیدگاه‌

Comments are closed.