پرزیدنت ترامپ، رقیبان خود از حزب دموکرات را به داشتن گرایش های یهود ستیزانه متهم می سازد

پرزیدنت ترامپ، رقیبان خود از حزب دموکرات را به داشتن گرایش های یهود ستیزانه متهم می سازد

پرزیدنت ترامپ در ادامه کارزار سیاسی که علیه حزب دموکرات ایالات متحده آغاز کرده، آن حزب را به داشتن گرایش های یهود ستیزانه و سیاست ضد اسرائیلی متهم ساخت.

این اتهامات بخشی از واکنش رئیس جمهوری ایالات متحده نسبت به طرز رای دادن دموکرات ها به لایحه ای بود که در آن، یهودستیزی مورد نکوهش قرار گرفته است، ولی دموکرات ها خواستار گردیدند که این نکوهش، همه شیوه های نژادپرستی را شامل گردد.

بیشترین بخش از یهودیان ایالات متحده، به طور سنتی همیشه به حزب دموکرات رای داده اند. ولی انتقاد گزنده ترامپ علیه دموکرات ها  از جمله به آن علت مطرح می گردد که دو بانوی جوان، یکی از خانواده فلسطینی و دیگری از یک خانواده مسلمان افراطی با ریشه آفریقایی، از جانب حزب دموکرات به کنگره آمریکا راه یافته و آشکارا گفته اند که خواستار پیشبرد برنامه های ضد اسرائیلی در کنگره هستند

پرزیدنت ترامپ رای گیری قانونگذاران دموکرات بر سر قطعنامه ضد تبعیض را به دلیل کوتاهی در محکومیت اظهارنظرهای یهود ستیزانه شرم‌آور خواند.

مجلس نمایندگان ایالات متحده برای دومین بار طی چند ماه گذشته در قطعنامه ای نفرت پراکنی در تمام اشکال آن را محکوم کرد.

این اقدام با هدف پایان دادن به مجادله بر سر اظهارات یکی از اعضای کنگره که نسبت به یهودیان ابراز داشته و سخنانی یهودستیزانه گفته است صورت می گیرد.

دونالد ترامپ گفت این مجادله نشان داد دموکرات‌ها  به عضویت ضد یهودی تبدیل شدند و این بسیار بد است.

مجلس نمایندگان آمریکا پنجشنبه با ۴۰۲ رای موافق قطعنامه ای  را تصویب کرد در این قطعنامه از ایلهان عمر قانون‌گذار تازه کار و دموکرات از ایالات مینیسوتا اسمی برده نشده است اما هدف از رای‌گیری رد اظهارات او بود که وفاداری قانونگذاران حامی اسرائیل را زیر سوال برده بود.

یک دیدگاه

  1. اگر غیر از این نبود حاکمیت ایران اسلامی به اوباما نمی گفت او با ماست. متاسفم بخاطر عقل معیوبی که دمکراتها داشتند و سبب شدند ایران اسلامی این همه فجایع خلق کند ملایانی کم سواد و واپسگرا … تو منطقه اینه دادند دست قدرتها ، فکر میکنم دمکراتهای امریکا مسلمانان در لباس دمکرات هستند از نوع شیعه باراک حسین اوباما درودوبرکت بر اسرائیل، تمام فجایع امروز زیر سر دمکراتها بود انان شخصیت امریکارا زیر پا گذاشتند من شخصا از دمکراتها بدی دیدم زمانی که ………. ، امروز هر کس و ناکس برای امریکا هارت و پورت میکند سبب دمکراتها هستند گرچه جمهوری خواهان هم در زمان جورج بوش فریب اخوندها را چند بار خوردند اما دمکراتها اشتباهات فاحشی مرتکب شدند . درودو برکت بر اسرائیل

Comments are closed.