پرزیدنت ترامپ:ایران مخفیانه مشغول غنی سازی بوده است.رژیم ایران با تحریم های بیشتری روبرو خواهد شد

پرزیدنت ترامپ امروز جهارشنبه با انتشار توییتری درباره آغاز غنی سازی رژیم با غنا و درصد بالا نوشت که:رژیم ایران برای مدت طولانی برنامه غنی سازی محرمانه داشته است.

پرزیدنت ترامپ در توییتر خود  همچنین خبر از تحریم های حدید و ادامه سیاست فشار حدامثری داده و نوشت:تحریم‌ها علیه تهران به شکلی قاطع افزایش می‌یابد.

پرزیدنت ترامپ بار دیگر به دولت باراک حسین اوباما و شخص جان کری تاخت که با امضای قرارداد انمی ۱۵۰ میلیارد دلار رادر اختیار رژیم ملایان نهادند.وی در این باره نوشت:«ایران برای مدت‌های مدیدی به صورت محرمانه غنی‌سازی می‌کرده است، که در تناقض با توافق ۱۵۰ میلیارد دلاری وحشتناک منعقد شده توسط جان کری و دولت اوباما بود.

پریدنت ترامپ در حالی خبر از تحریم های بیشتری بر علیه رژیم می دهد که دولت آمریکا با امضای پرزیدنت ترامپ روز سوم تیرماه شخص علی خامنه ای و اموال او را در لیست تحریم قرار داد.

پرزیدنت ترامپ توضیح نداد که این تحریم های جدید کدام بخش و یا نهاد رژیم را هدف قرار می دهد.

امروز قرار است آژانس بین المللی انرژی اتمی به درخواست ایالات متحده نشست ویژه ای برگزار کند که به اقدامات رژیم درباره غنی سازی با درصد بالا بپردازد.

پرزیدنت ترامپ پیش از این نشست رژیم را متهم کرد که در طول زمانی که به ظاهر رژیم به برجام پایبند بوده اما به صورت محرمانه مشغول غنی سازی یوده است.

 

2 دیدگاه‌

  1. من هم با پرزیدنت ترامپ موافقم حکومت ولایت وقیح همیشه پنهانی به کارهای کثیفش ادامه داده است فقط نمیدانم این مراعات در برخورد با رژیم ایران برای چیست ؟ دنیا باید هر چه زودتر این رژیم حامی تروریست را نابود کند .

  2. دونالد شیر دل، ممنون از تحت فشار قرار دادن رژیم فاشیستی اسلامی کمونیستی، تنها این ناتان یاهوی شجاع است که حقایق ایران را می داند، با او مشورت کن و چون صاعقه بر سر گاسپاتین و سایر آخوندها و سپاه جانی جنایتکار فرود ای و ایران را آزاد کن.
    انگاه مردمان راستین ایران هرگز تو را فراموش نخواهند کرد و نامت در تاریخ ایران جاودان خواهد شد.

Comments are closed.