پرزیدنت ترامپ:به وزارت خزانه داری دستور دادم تحریم های قابل توجهی بر علیه رژیم ایران اعمال کنند

پرزیدنت ترامپ با انتشار توییتری خبر داد که به گفته او تحریمهای قابل توجهی درباره رژیم اسلامی ایران از سوی آمریکا وضع خواهد شد.

پرزیدنت ترامپ در توییتر خود در این باره نوشت:به وزارت خزانه‌داری دستور داده ام تا تحریم‌ها علیه ایران را «به شکل قابل ملاحظه‌ای» افزایش دهند.

وی به نوع تحریم ها اشاره ای نکرد.

پرزیدنت ترامپ همچنین توضیح نداد که آیا این تحریم ها به خاطر حمله پهبادی و موشکی رژیم به سایت های نفتی غربستان است یا خیر؟

اما به نظر میرسد دستور وی در رابطه با افزایش تحریم ها بی ارتباط با عملیات تروریستی ایران بر علیه عربستان نیست.

دستور پرزیدنت ترامپ درباره افزایش تحریم ها بر علیه رژیمدر حالی صادر شده است که برخی گمانه زنی ها بر این اساس بود که در حاشیه نشست سالانه سازمان ملل دیداری بین حسن روحانی و ترامپ صورت میگیرد.

علی خامنه ای رهبر رژیم دیروز قویا صورت گرفتن دیدار و یا مداکره با امریکا را رد کرده و گفت:دیداری نه در نیویورک و نه جای دیگر صورت نخواهد گرفت.

پرزیدنت ترامپ روز دوشبه گفته بود که در پاسخ به خملات تروریستی ایران یه سایت های نفتی عربستان آمریکا اقدام نظامی خواهد کرد.

اما تاکنون ایالات متحده و یا عربستان در این رابطه اقدامی صورت نداده اند.

به نظر میرسد پرزیدنت ترامپ ترجیح میدهد به جای اقدام نظامی تحریم های بیشنری را جایگزین آن کند.

2 دیدگاه‌

  1. حیف و صد افسوس که هر چقدر هم که ترامپ تحریم ها رو علیه ایران بیشتر کنه مردم ایران به جای اینکه به خاطر فشار اقتصادی علیه حاکمان حکومت جمهوری اسلامی به پا خیزند این فشارهای اقتصادی را با کلاهبرداری و گرانفروشی و کلاه گذاشتن بر سر هموطنان خود جبران می کنند که این روش ناجوانمردانه ترین روش برای مقابله با فشار تحریم ها علیه مردم ایران است.هموطنان به خود بیاییم و به جای هدف قرار دادن قلب مردم و هموطن خودمان این تیر را به قلب عامل تباه کننده آینده ایران یعنی سید علی خامنه ای شلیک کنیم.

  2. ما جنگ نمیخواهیم چرا که خواسته اخوندها است.
    ترامپ باید فروش نفت را به صفر برساند چرا که پولش به جیب اخوندها و مزدورانشان میرود و خرج مملکت ما نمیشود.

Comments are closed.