پرزیدنت ترامپ:درخواست ایالات متحده از ایران ساده است: نه سلاح اتمی و نه حمایت از ترور

پرزیدنت ترامپ در تازه ترین اظهار نظر توییتری خود با انتشار توییتری در رابطه با ایران نوشت:  «درخواست ایالات متحده از ایران ساده است: نه سلاح اتمی و نه حمایت از ترور.»

رئیس جمهوری آمریکا که قرار است در همین روز اعمال تحریم‌های بیشتری را علیه ایران اعلام کند دو روز پیش از این نیز گفته بود که اگر جمهوری اسلامی از سلاح هسته‌ای صرف نظر کند او «بهترین دوست ایران» خواهد بود.

پرزیدنت ترامپ و همچنین شامگاه شنبه با انتشار توییتری در رابطه با لغو دستور حمله به ایران نوشت: دستور حمله نظامی به ایران از سوی رو به طور موقت باطل شده است.

پرزیدنت ترامپ و همچنین در رابطه با حمله رژیم ایران به نفتکش ها در بندر فجیره و دریای عمان و تنگه هرمز تهدید ایران به بستن تنگه هرمز گفت: «چین ۹۱ درصد از نفت خود را از تنگه [هرمز] می‌گیرد، ژاپن ۶۲ درصد و خیلی از کشورهای دیگر هم همین‌طور. بنا بر این، دلیلش چیست که ما سال‌ها استبرای دیگر کشورها از خطوط دریایی حفاظت می‌کنیم، و هیچ پولی هم به ما پرداخت نمی‌شود. همه این کشورها باید در این سفر همیشه‌خطرناک از کشتی‌های خود حفاظت کنند.»

او افزوده است: «ما حتی دیگر لازم نیست آنجا باشیم چراکه ایالات متحده اکنون (با فاصله زیاد) بزرگ‌ترین تولیدکننده انرژی در کل دنیا شده است. درخواست ایالات متحده از ایران ساده است: نه سلاح اتمی و نه حمایت از ترور.»

3 دیدگاه‌

  1. درود بر شما
    آقای ترامپ باید این خامنه ای رهبر تروریست ها را تحریم کند. چون او امپراطوری شیعهدر همه سرزمینها می خواهد

  2. دونالد شیر دل محال است ، محال است ، این دی ان ای این رژیم است که تخریب کند، بمب بسازد و ترور کند، اگر باور دونالد شیر دل این است که می‌تواند رفتار رژیم را تغییر دهد، سخت در اشتباه است.

Comments are closed.