پرزیدنت ترامپ:رژیم ایران برای همه خساراتی که به ایالات متحده وارد آورده بهای سنگینی خواهد پرداخت این تهدید است نه هشدار;سال نو مبارک

پرزیدنت ترامپ در پیام شادباش خود به مناسبت آغاز سال نو میلادی بار دیگر رژیم ایران را مسول حمله به ساختمان سفارت آمریکا در بغداد صورت گرفت دانست و با انتشار توییتری نوشت:رژیم ایران برای همه خساراتی که به ایالات متحده وارد آورده و می آورد مسول است و باید بهای سنگینی بپردازد.

پرزیدنت ترامپ در ادامه توییتر خود نوشت:این یک هشدار نیست بلکه یک تهدید است.

این نخستین بار است که پرزیدنت ترامپ آشکارا از واژه تهدید و نه هشدار در برابر اقدام های تحریک آمیز رژیم اسلامی نام می برد.

این در حالی است که در چند ماه گذشته و پس از سرنگون شدن پهپاد ایالات متحده توسط رژیم پرزیدنت ترامپ با لحنی نرم با این موضوع برخورد نمود و حتی در اظهاراتی تعجب آور از رژیم تشکر نمود که هواپیمای دیگری که سرنشین داشت را سرنگون نکردند.

گروه های وابسته به حکومت اسلامی ایران در عراق، در ساعات پیش از ظهر امروز (سه شنبه) در برابر سفارت ایالات متحده در بغداد به شعار دادن پرداختند و پس از ساعتی موفق شدند وارد محوطه داخلی سفارتخانه گردند.

شماری از نمایندگان کنگره ایالات متحده از پرزیدنت ترامپ خواستار آن شدند که جواب اقدامات تخریبی رژیم در ایران داده شود.

 

2 دیدگاه‌

  1. با شدت باید جواب رژیم را داد! طوری که توان جواب دادنش در مرحله اول ۵۰٪ ضعیف و در دومین بار بدون وقفه تا سرنگونی کامل رژیم ادامه یابد ! این تنها راه موفقیت علیه رژیم شیطانی در ایران است!

  2. سلام ایا اقای تراپ دلیل ویا شاهدی دارد که ایران به سفارتخانه امریکاحمله کردهاست؟ ایامسئولیت حفاظت از سفارتخانه ها وظیفه دولت میزبان هست؟
    پس جناب تراپ اگرقانون سرش میشودبایداز دولت میزبان بخواهدچه کسانی به سفارتش حمله کرده است

Comments are closed.