پرزیدنت ترامپ:رژیم ایران وضع خوبی ندارد،آنها می خواهند با ما مذاکره کنند

رئیس جمهوری ایالات متحده گفته بود که آماده مذاکره بدون پیش شرط با مقامات تهران است. با این حال رهبر جمهوری اسلامی هرگونه مذاکره را رد کرده بود

رئیس جمهوری ایالات متحده در تازه ترین اظهارنظر درباره جمهوری اسلامی ایران گفت «وضعیت آنها اصلا خوب نیست. آنها می‌خواهند گفتگو کنند.» پرزیدنت دونالد ترامپ یکشنبه ۱۶ دی در گفتگوی کوتاهی که با خبرنگاران داشت درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد. او وقتی درباره ایران مورد سوال قرار گرفت، گفت: آنها وضعیت خوبی ندارند و می خواهند گفتگو کنند.

رئیس جمهوری آمریکا جزئیات بیشتری نگفت.

ایالات متحده از زمان روی کارآمدن پرزیدنت ترامپ فشار بر جمهوری اسلامی را افزایش داد. پرزیدنت ترامپ ابتدا از توافق هسته‌ای کشورهای پنج به علاوه یک با ایران خارج شد و سپس دو دور تحریم های هسته ای علیه تهران را در مرداد و آبان ماه گذشته بازگرداند.

آمریکا پیشتر گفته بود که هدف این فشارها تغییر رفتار جمهوری اسلامی ایران است و رئیس جمهوری ایالات متحده گفته بود که آماده مذاکره بدون پیش شرط با مقامات تهران است. با این حال رهبر جمهوری اسلامی هرگونه مذاکره را رد کرده بود.

یک دیدگاه

  1. برادر ترامپ را برای بودجه دیوار مرزی ازار ندهند چرا که این رهبر کارهایی بزرگتر این موضوع عادی در پیش دارد پس بودجه دیوار مرزی تصویب می شود به زودی درود و برکت بر اسرائیل و اسرائیلیان

Comments are closed.