پرزیدنت ترامپ:رژیم ایران و چین با دیدن کاندیداهای دموکرات آب از دهانشان جاری می شود

پرزیدنت ترامپ روز پنجشنبه با انتشار توییتری درباره کاندیداهای حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده این کشور نوشت:برخی کشورها مانند ایران و چین امیدوارند یکی از نامزدهای دمکرات بتواند در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برنده شود.

پرزیدنت ترامپ در ادامه توییتر خود نوشت: این کشورها «کاندیداهای دموکرات را که می‌بینند از این چشم‌انداز کوچک که در آینده‌ای نه چندان دور می‌توانند با آنها تعامل کنند “آب از دهان‌شان راه می‌افتد”».

پرزیدنت ترامپ مخالف سرسخت سیاستهای حزب دموکرات در برابر رژیم اسلامی در ایران است که به گفته او باعث شد که در قبال امضای قرارداد اتمی موسوم به برجام توسط دولت باراک حسین اوباما صدها میلیارد دلار به این رژیم داده شود و رژیم ملایان در تهران جان تازه ای گرفته و این پولها را خزج جنگ و آشوب در منطقه و حمایت از تروریزم در جهان کند.

نظر برخی تحلیلگران سیاسی بر این است که رژیم ایران امیدوار است در برابر تحریم ها و سیاست موسوم به فشار حداکثری ایالات متحده مقاومت کند به این امید که در انتخابات آینده کاندیدای حزب دموکرات به کاخ سفید راه یابد و رژیم بتواند مانند دوره های قبل با رییس جمهوری دموکرات در پشت پرده معامله ها و تولفقاتی را به انجام برساند.

بر پایه همین تحلیل پرزیدنت ترامپ در توییتر خود توشت: رژیم ایران و چین در صورت پیروزی دمکرات‌ها می‌توانند به‌طور بی‌سابقه‌ای سر ایالات متحده را کلاه بگذارند اما «با پرزیدنت ترامپ، به هیچ وجه.

 

2 دیدگاه‌

  1. این خطری جدی است، اگر دار و دسته اوباما ، کلینتون ، کارتر ، کری روی کار آیند ، رژیم فاشیستی اسلامی دوباره جان تازه ای می گیرد و دو باره برای اسراییل خط و نشان می کشد، تا دیر نشده مقر علیل و مجلس ارتجاع و پایگاه های سپاه جنایتکار را بکوبید و فتنه را تمام کنید.

  2. حزب دمکرات‌ یعنی آشوب.
    پرزیدنت ترامپ همینطور در ماه پیش سیاست کارتر (رییس جمهور دمکرات‌) را درکمک به شورش ۵۷ غلط دانست‌!

Comments are closed.