پرزیدنت ترامپ:رژیم ایران کاملا شکست خورده و نمی داند چکار کند

پرزیدنت ترامپ در نخستین واکنش خود در رابطه با خبر دستگیری افرادی که به گفته وزارت اطلاعات رژیم با سازمان اطلاعات و امنیت ایالات متحده در ارتباط بوده اند این ادعای رژیم را دروغ محض دانست و گفت:رژیم ایران کاملا شکست خورده و نمی داند چکار کند.

پرزیدنت ترامپ  روز دوشنبه در توئیتی نوشت: «گزارش مربوط به دستگیری جاسوسان سی‌آی‌ای توسط ایران کاملا جعلی است. دروغ محض».

پیش از توئیت وی، مایک پومپئو وزیر خارجه ایالات متحده به شبکه خبری فاکس گفته بود که درباره این ادعای خاص اظهارنظر نمی‌کند اما «رژیم ایران پیشینه‌ای طولانی در دروغ‌گویی دارد».

وزارت اطلاعات رژیم روز دوشنبه اعلام کرد که ۱۷ نفر را به اتهام «جاسوسی برای سازمان سیا» بازداشت کرده و برخی از این افراد به اعدام محکوم شده‌اند.

این وزارتخانه اعلام کرد که معاونت ضد جاسوسی وزارت اطلاعات «موفق به انهدام یک شبکه جاسوسی مرتبط با سازمان اطلاعاتی آمریکا شد».

به گفته شمخانی، این شبکه در چند کشور فعال بوده و این کشورها پس از دریافت اطلاعات از ایران، اقدام به بازداشت و مجازات «افسران اطلاعاتی سیا» و «جاسوسان» کرده‌اند.

پرزیدنت ترامپ در ادامه توییتر خود با اشاره وضعیت اقتصاد ایران گفت: «اقتصادشان مرده، و بدتر هم خواهد شد. وضع ایران افتضاح محض است!»

مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات که نامش در رسانه‌های ایران اعلام نشده، مدعی شد که هیچ یک از افراد دستگیر شده «اتباع کشورهای خارجی نبوده‌اند» و به صورت «سلولی» در ایران فعالیت می کردند و «ارتباطی با دیگری نداشتند و هر کدام با یک افسر اطلاعاتی سیا در ارتباط بودند.»

جمهوری اسلامی پیش از این نیز برای افرادی به اتهام جاسوسی حکم اعدام صادر کرده است. یکی از این افراد احمدرضا جلالی، پزشک ایرانی-سوئدی، است که حدود دو سال پیش هنگامی که به دعوت دانشگاه تهران به ایران سفر کرد، دستگیر و زندانی شد.

دادگاه انقلاب ایران، آقای جلالی را به اتهام انتقال اطلاعات محرمانه به موساد در اوج فعالیت برنامه هسته‌ای ایران، به مجازات اعدام محکوم کرد و دیوان عالی نیز درخواست بازبینی در حکم را ظرف کمتر از یک ساعت رد کرد.

5 دیدگاه‌

  1. ترامپ به نکته کاملا درستی اشاره کرده است.وضعیت رژیم کاملا از هم گسیخته و نابود است و فقط با زور سرنیزه و ترس و وحشت مردم را آرام نگه داشته اند.ترک های عمیقی در ستون های اصلی رژیم یعنی سپاه و بسیج دیده می شود.دیگر حتی پولی برای خرید ساندیس واسه ساندیس خورانشان ندارند که به آنها بدهند تا همراهی اشان کنند.آرام آرام به سمت فروپاشی اساسی جمهوری اسلامی خواهیم رفت.دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد.دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.

  2. وزیرخارجه رژیم واشنگتن وقتی می خواهد درباره ی دروغگویی افرادنظر بدهد، بهتراست همین فیلم مصاحبه های اخیرخودش راکه درشبکه های اجتماعی به وفوریافت می شود رادوباره تماشا کند؛ آن جا که می گوید :”وقتی من رئیس سیا بودم، مادروغ می گفتیم، فریبکاری می کردیم، دزدی می کردیم. مابرای این کارها یک دوره ی کامل آموزشی داشتیم”!
    البته اگرفردامدعی نشود که هنگام آن مصاحبه، مست بوده یا تعادل نداشته یا مصاحبه هه همین طوری خودش پیش آمده (!) وازاین جورتوجیهات!

  3. دنیا باید بداند که رژیم جبار جنایتکار هیچ ارتباطی به ایران ندارد و رفتار خدعه و دروغ رژیم را به حساب ایران نگذارند، رژیم فاشیستی اسلامی کمونیستی اشغالگر ایران است.

  4. آقای دونالد ترامپ نه تنها اقتصاد کل کشور ایران مرده است بلکه خود مردم ودلهایشان نیز بمدت چهل سال است که مرده است. خبرنداشتی که اقتصاد سپاه پاسداران ووابستگان به بیت رهبری وشاخه های سیاسی وامنیتی ونظامی آنها وسران حکومت پلید زنده است ومشغول پر کردن حسابهای ریالی وارزی خودشان در داخل وخارج کشور هستند ولیکن مردم عادی – عادی هم زندگی نمیتوانند بکنند وکاملاً به بن بست رسیده اند وحالی هم برای تظاهرات وجنگ ندارند.

Comments are closed.