پرزیدنت ترامپ با صدور فرمانی بخش فولاد و صنایع معدنی رژیم را تحریم کرد

پرزیدنت ترامپ با صدور فرمانی بخش فولاد و صنایع معدنی رژیم را تحریم کرد

رئیس‌جمهوری آمریکا روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت با صدور یک فرمان اجرایی بخش فولاد و صنایع معدنی ایران را تحریم کرد.

دونالد ترامپ در این فرمان گفته که ایالات متحده تحریم‌هایی را علیه صنایع آهن، فولاد، آلومینیوم و مس ایران وضع می‌کند که بزرگترین منبع درآمد غیرنفتی رژیم این کشور به شمار می‌رود.

اعمال این تحریم‌ها ساعاتی پس از آن صورت می‌گیرد که تیم موریسون، دستیار ویژه رئیس‌جمهوری آمریکا و مدیر ارشد امور سلاح‌های کشتار دسته‌جمعی و دفاع بیولوژیکی، در یک کنفرانس گفته بود که کار واشینگتن با تحریم‌های ایران «تمام نشده است» و «خیلی زود» تحریم‌های بیشتری علیه ایران وضع می‌شود.

ایالات متحده گفته است که می کوشد درآمدهای خارجی رژیم را حتی الامکان به صفر برساند تا نتواند به فتنه گری های نظامی و تروریستی در خاورمیانه ادامه دهد.

3 دیدگاه‌

  1. درود بر دونالد ترامپ که تنها رئیس جمهوری است که با حکومت اسلامی به صورت عملی مقابله میکند . ملت ایران باور کنید این تحریمها به نفع مردم ایران است چون با این تحریمها پولهایی که باید خرج آبادانی ایران شود به حساب تروریستها و یا خرج مردم لبنان و عراق و سوریه نمیشود .

  2. دونالد عزیز، زمان می گذرد، ممکن است دوباره دار و دسته اوباما و کری سر کار بیایند، کار را یکسره کن، رژیم مخوف فاشیستی ملاتاریا را برانداز و نام خود را در تاریخ بعنوان مرد ضد فاشیست ثبت کن.

  3. زمان غیر تحریم اینگونه موارد هم پول دریافتی برای بقای رژیم پلید ودزد هزینه می شد ونه ملت ایران. این آخوندها از کلمه (ملت ایران) میلیونها بار سوء استفاده کرده اند و بنام ملت حرف زده اند وبه کام خودشان سود سرازیر کرده اند. دونالد ترامپ این تحریمها منجربه تغییر رژیم و یا تغییر رفتارش خواهد و به نفع کل ملت ایران میباشد که شاید درکوتاه مدت جواب ندهد ولیکن دردرازمدت مناسب وعالی میباشد. درایران سلطان زیادداریم اقای ترامپ سلطان فولاد وفلزات ایران را تحریم کامل کن.

Comments are closed.