پرزیدنت ترامپ از ایالت کالیفرنیا گه دچار آتش سوزی شده دیدار کرد

آتش سوزی ها با گذشت حدود ۱۰ روز همچنان ادامه دارد از این رخداد به عنوان مرگبارترین آتش سوزی در تاریخ کالیفرنیا یاد شده

پرزیدنت ترامپ پیش از راهی شدن به کالیفرنیا بار دیگر بر اهمیت مدیریت جنگل ها به عنوان روشی کارآمد برای مقابله با آتش سوزی در جنگل های این ایالت کم آب و خشک اصرار کرد , و گفت این مسئله را با فرماندار کنونی و فرماندار منتخب پرجمعیت ترین ایالت کشور در میان خواهد گذاشت گفت ما درباره مدیریت جنگل ها صحبت خواهیم کرد اما من بارها گفته بودم که به این اگر به این مسئله رسیدگی می‌کردند.

با چنین نتایجی روبرو نبودیم و وضعیت فرق می‌کرد اما خب الان همه همه در پایان رسیدن باید سال‌ها پیش بین جنگل‌ها رسیدگی می‌شد.

شمار افرادی که در پی آتش سوزی های مهیب ایالت کالیفرنیا در آمریکا گم شدن به بیش از هزار نفر رسیده است.

در حالی که آتش سوزی با گذشت حدود ۱۰ روز همچنان ادامه دارد از این رخداد به عنوان مرگبارترین آتش سوزی در تاریخ کالیفرنیا یاد شده که تا کنون ۷۰۴ کشته بر جای گذاشته است شبکه تلویزیونی سی ان ان به نقل از مقامات کالیفرنیا شنبه گزارش دادند که تاکنون هزار و یازده نفر در پی این آتش‌سوزی‌ها مفقود شدند.

اما از آنجا که ماموران پلیس با خانواده‌های این مفقودشدگان مدام در تماس هستند که آیا چیزی از آنها شنیده اند یا نه امکان دارد این آمار تغییر کند آتش سوزی از روز ۱۷ آبان ۸۲ متر دو منطقه شمال کالیفرنیا و شرق لس آنجلس آغاز شده که وسعت آن تنها در شمال ایالت ۱۴۶ جریب است و تاکنون ۹۸۰۰ خانه را سوزانده است.