پرزیدنت ترامپ: حکومت جمهوری اسلامی می‌کوشد که از سقوط خود جلوگیری کند

پرزیدنت ترامپ در ادامه سخنانش با اشاره به کره شمالی  و ایران گفت به کره شمالی نگاه کنید که آماده بودیم برای جنگ ولی آنچه که در حال حاضر در کره شمالی رخ داد برای همه خوشایند است

پرزیدنت ترامپ در یک سخنرانی گفت که حکومت جمهوری اسلامی می کوشد که از سقوط خود جلوگیری کند.

پرزیدنت ترامپ در  ادامه سخنانش درباره سیاست های خارجی دولت آمریکا گفت ما درحال انجام کارهای خارق العاده ای در سیاست خارجی آمریکا هستیم.

کارهای بسیاری انجام شده شما حتما مطلع از آن خواهید شد.

پرزیدنت ترامپ در ادامه سخنانش با اشاره به کره شمالی  و ایران گفت به کره شمالی نگاه کنید که آماده بودیم برای جنگ ولی آنچه که در حال حاضر در کره شمالی رخ داد برای همه خوشایند است.

او در ادامه سخنانش با اشاره به ایران گفت جمهوری اسلامی نگاه کنید پیش از آنکه من رئیس‌جمهور بشوم همه فکر می‌کردند که جمهوری اسلامی همین روزها است که خاورمیانه را در تصرف خود بگیرد اما در حال حاضر مردم ایران در تلاش برای آزادی از دست رژیم در هر شهر و روستایی به تظاهرات بر علیه حکومت جمهوری اسلامی می‌پردازند.

او با اشاره به فعالیت ها و اقدامات وزارت خارجه آمریکا گفت ما درحال انجام کارهای خارق العاده ای در سیاست خارجی خود هستیم و این نوید را به مردم آمریکا داد که کارهای بسیاری انجام شده و شما حتما از آن مطلع خواهید شد.

وزارت خارجه آمریکا و وزیر خارجه آن مایک پمپئو در ماه های گذشته تلاش بی سابقه ای را برای منزوی کردن و فشار اقتصادی و سیاسی بیشتر بر جمهوری اسلامی وارد آوردند.

دولت آمریکا به رهبری پرزیدنت ترامپ همواره بر این سیاست تاکید می گذارند که حساب مردم ایران را از حکومت ایران جدا کرده و بر حمایت های معنوی خود از خواسته‌های آزادیخواهانه مردم ایران تاکید می گذارند.

سیاست دولت آمریکا به رهبری پرزیدنت ترامپ تفاوت فاحشی با سیاست دولت پیشین آمریکا به رهبری باراک اوباما دارد آنچنان‌که پرزیدنت ترامپ در یک کنفرانس مطبوعاتی در هفته گذشته با صراحت عنوان کرد که باراک حسین اوباما هوادار حکومت ایران بود اما من طرفدار و حامی مردم ایران هستم و از خواست های آزادیخواهانه آنها دفاع می کنم.

پرزیدنت ترامپ در دو سال گذشته و به ویژه در ماه‌های گذشته همواره بر حمایت دولت آمریکا از خواسته‌های به حق مردم ایران تاکید گذارده و دیگر مقامات عالی رتبه دولت آمریکا از جمله مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در این سیاست تأکید گذاردند که حساب مردم ایران را از حکومت اسلامی جدا می‌کنند.

همچنان همچنین چند روز گذشته جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید با صراحت عنوان کرد که وقتی ما از حکومت ایران به عنوان یک حکومت تروریستی و به گفته او بانک مرکزی مرکزی تروریسم در جهان یاد می کنیم منظورمان مردم ایران نیستند و ما حساب مردم ایران را از حکومت آن جدا می کنیم.

5 دیدگاه‌

 1. نوابغ جنگ سرد آمریکا معتقدند که منظم ترین کشورهاى جهان کشورهایى هستند که بیشترین آمار روابط نامشروع در آنها وجود دارد .

 2. چرا انقلاب ۵۷ در ایران انقلاب مردم ایران نبود بلکه انقلاب شوروى (روسیه) در ایران بود ؟

  ١- در آن زمان بین شوروى و آمریکا برنامه جنگ سرد وجود داشت و شوروى مى خواست حکومت ایران را که ژاندارم قدرتمند آمریکا در خاورمیانه بود را سرنگون کند و حکومت وابسته به شوروى را در ایران به روى کار آورد .
  و این جنگ سرد بین شوروى و آمریکا حتى بعد از انقلاب ۵۷ نیز ادامه داشت و در سال ۱۳۷۰ با متلاشى شدن شوروى متوقف شد و مردم ایران فقط یکى از قربانیان برنامه جنگ سرد بین شوروى و آمریکا بودند .

  ٢- تمام گروه هاى شورشى سیاسى که در سال ۵۷ در ایران انقلاب کردند بر روى پرچمشان عکس داس و چکش شوروى بود مانند سازمان مجاهدین خلق ایران سازمان فدائیان خلق و حزب توده و حزب کوموله و….. و در زمینه روحانیون مبارز نیز آخوند روسى وجود داشت به عنوان مثال آیت الله خامنه ایى و غلامحسین اژه ایى وزیر اطلاعات ایران در سال ۱۳۴۳ در دانشگاه پاتریس لومومبا شوروى تحت تعلیم سازمان امنیتى شوروى (KGB) بودند چون خود دانشگاه پاتریس لومومبا شوروى توسط سازمان امنیتى شوروى یعنى KGB ساخته شده است و اسناد معتبر در این زمینه در سایت هاى اینترنتى موجود است پس بنابراین انقلاب ۵۷ در ایران انقلاب مردم ایران نبود بلکه انقلاب سازمان امنیتى شوروى (روسیه) در ایران بود چون تمام گروه هاى شورشى سیاسى عکس داس و چکش شوروى بر روى پرچمشان وجود داشت و حتى آخوندهاى مذهبى شورشى نیز مانند آیت الله خامنه ایى تحت تعلیم شوروى در سال ۱۳۴۳ در پاتریس لومومبا بودند .

  ٣-شوروى مى دانست که اگر حکومت شاهنشاه آریامهر ایران سرنگون نشود پس از اتمام قرار داد۹۹ ساله در مورد کشورهاى شمال ایران امروزى مجبور مى شود که آن کشورها را به ایران پس بدهد پس بنابراین شوروى براى اینکه آن کشورهایى که از ایران به مدت ۹۹ سال جداشده اند دوباره جز خاک ایران محسوب نشوند مجبور شد که سال ۵۷ حکومت شاهنشاه آریا مهر ایران را سرنگون کند و یک حکومت آخوند روسى (آیت الله خامنه ایى) را در ایران به روى کار آورد تا به این ترتیب بعد از اتمام قرارداد ۹۹ ساله کشورهاى شمال ایران جز خاک ایران نشوند و ایران تجزیه شود و همین اتفاق هم افتاد حکومت بى تربیت مذهبى وابسته به روسیه در ایران در سال ۵۷ به روى کار آمد و نقشه روسیه را تمام و کامل اجرا کرد و ایران خیلى راحت تجزیه شد و تمام کشورهاى شمال ایران براى همیشه از ایران جدا شدند پس بنابراین یکى از دلایل انقلاب ۵۷ در ایران توسط سازمان امنیتى کشور شوروى تجزیه ایران از راه خلق حکومت وابسته به شوروى در ایران بوده است و همین اتفاق هم افتاد و این است دشمنى روسیه تودار و ساکت با ایران و ملت ایران به این مى گویند بریدن سر آدم با پنبه .

  ۴- روسیه مى دانست که هزینه نگه دارى مستعمره اش یعنى سوریه بسیار بالاست و مى خواست هزینه ساخت مدرسه بیمارستان و ….. براى مردم سوریه از جیب ایران باشد به همین خاطر حکومت شاهنشاه ایران را سرنگون کرد و حکومت آخوند روسى را در ایران تاسیس کرد و از طریق عوامل نفوذى خودش در داخل حکومت تازه تاسیس ایران که وابسته به شوروى بود مانند آیت الله خامنه ایى شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا به عنوان تابو بنیان گذاشته شد تا بهانه ایى باشد براى حضور نظامى ایران در سوریه و چون ایران در سوریه حضور نظامى پیدا کرد پس باید خرج ساخت و ساز سوریه را هم به پردازد مانند مدرسه مجانى بیمارستان مجانى و …. براى مردم سوریه و به این ترتیب روسیه دیگر نیاز به خرج کردن زیاد در سوریه نداشت چون ایران زحمتش را دارد مى کشد .

 3. فاشیسم سیاه اسلامی فقط با همکاری تمام نیروهای ازدیخواه جهان از بین میرود. تنها راه برون رفت و خلاصی از ترور اسلامی اتحاد دولت ترامپ با اسراییل و حمله برق آسای کماندوهای اسرائیلی به مقر علی خامنه و دستگیری او و سران جنایتکار سپاه فاشیست اسلامی است. حکومت اسلام را برچینید تا دنیا روی آرامش ببیند.

Comments are closed.