پرزیدنت ترامپ:  قاسم سلیمانی تروریست شماره یک جهان را از بین بردیم، او  دیگر وجود ندارد

پرزیدنت ترامپ در سخنرانی های انتخاباتی خود در ایالت پنسیلوانیا یکبار دیگر گفت: ما تروریست شماره یک جهان و عامل کشتار شمار زیادی از نیروهای آمریکایی و خیلی از مردم در سراسر جهان را از بین بردیم. قاسم سلیمانی دیگر وجود ندارد.

او در ادامه افزود:   از توافق فاجعه‌بار دولت قبلی و توافق هسته‌ای با ایران بیرون آمدم. بدترین معامله‌ای بود که تاکنون دیده‌ام. جان کری که به واقع بی‌کفایت بود و نمی‌دانست چه کار دارد می‌کند. او به آن‌ها ۱۵۰ میلیارد دلار داد که ۱.۸ میلیارد دلار به شکل پول نقد بود و در مقابل هیچ‌چیز نگرفت

پرزیدنت ترامپ گفت: به احتمال زیاد اولین تماسی که بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دریافت کنم، از ایران است که برای رسیدن به توافق سر از پا نمی‌شناسند چرا که رشد ناخالص ملی آن‌ها ۲۸ درصد پایین آمده است و هیچ‌کس تاکنون چنین چیزی ندیده است.

او افزود: ‌ از توافق هسته‌ای فاجعه‌بار دولت گذشته با ایران که به واقع اسف‌بار بود بیرون آمدم و به احتمال زیاد اولین تماسی که بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دریافت کنم، از ایران است که برای رسیدن به توافق سر از پا نمی‌شناسند چرا که رشد ناخالص ملی آن‌ها ۲۸ درصد پایین آمده است و هیچ‌کس تاکنون چنین چیزی ندیده است.

این نخستین حضور پرزیدنت ترامپ در گردهمایی انتخاباتی پس از بهبود از ویروس کرونا بود.