پرزیدنت دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا ، دوباره در تجمعات هوادارانش حضور پیدا کرد

به گزارش ، نشریه یو.اس.ای تودی ، پرزیدنت دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا قصد دارد شرکت در اولین تجمعات حامیانش پس از پایان دوره ریاست‌جمهوری‌ خود را طی دو هفته آینده از اوهایو و فلوریدا آغاز کند.

نشریه یو.اس.ای تودی در ادامه این خبر به نقل از دو دستیار برنامه ریز پرزیدنت  ترامپ نوشته است که گردهمایی اول در شهر کلیولند ایالت اوهایو در روز ۲۶ ژوئن برگزار خواهد شد و گردهمایی دومی برای روز سوم ژوئیه، ۱۲ تیر، مقارن با تعطیلی روز استقلال آمریکا، در شهر تامپا در ایالت فلوریدا تدارک دیده شده است.

به گزارش این نشریه امریکایی ، در این گردهمایی‌ها، ترامپ علاوه بر سخنرانی، در جمع طرفداران خود حاضر خواهد شد. محور این دو سخنرانی ها، بنا به پیش بینی ناظرین، در راستای ادعای ترامپ مبنی بر تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ که به شکست او و پیروزی جو بایدن انجامید، خواهد بود.

دونالد ترامپ با گذشت چند ماه از اعلام نتیجه انتخابات همچنان از تایید پیروزی جو بایدن خودداری می‌کند و تاکید دارد که به مبارزه خود برای تغییر نتایج انتخابات ادامه می‌دهد.

این در حالی است که انتشار نامه‌های الکترونیکی افشا شده جدید حاکی از آن است که دونالد ترامپ و جمهوری‌خواهان همچنان در هفته‌های بعد از اعلام نتایج انتخابات، با فشار بر دستگاه قضایی آمریکا و اف.بی.آی بر بازشماری آرا و تغییر نتیجه انتخابات إصرار داشته‌اند.

یادآور می شود که انکار نتیجه انتخابات از سوی دونالد ترامپ، منجر به وقوع حملات طرفداران او به کنگره در روز ششم ژانویه شد.