پزشکیان، نماینده مجلس: پول و ثروت و علم و قدرت داریم، ولی ایمان ملت به باد رفته است

مسعود پزشکیان افزود : اگر قرار بود با روندی که ۴۰ سال در پیش گرفته‌ایم، در منطقه اول شویم تا به حال شده بودیم، با ادامه این روند  نه تنها در منطقه بلکه در جهان نیز تغییر، ممکن نیست

یک نماینده مجلس در انتقاد از شرایط کنونی  حاکم در ایران گفت : الان، پول، ثروت، علم و قدرت داریم اما ایمانی که زمان روی کار امدن جمهوری اسلامی  داشتیم را نداریم، دنیا ما را فریب داده است و به دنبال علم، قدرت و شهرت افتاده‌ایم.

مسعود پزشکیان افزود : اگر قرار بود با روندی که ۴۰ سال در پیش گرفته‌ایم، در منطقه اول شویم تا به حال شده بودیم، با ادامه این روند  نه تنها در منطقه بلکه در جهان نیز تغییر، ممکن نیست.

مسعود پزشکیان گفت : مشکل اینجا است که ما خودمان را ول کرده و به دنبال نقد دیگران هستیم. اگر ما در منطقه اول نشدیم، به این دلیل است که حرفی را زده و به آن عمل نکرده‌ایم، چون موفق نشده‌ایم به زمین و زمان بد و بیراه می‌گوییم.

وی اظهار داشت  : ما مدعی هستیم که راه، دین و مذهب ما بهترین است، اما باید دید آیا در جامعه نیز بهترین هستیم؟. آیا به شعارهایی که قبلا  می دادیم، عمل کردیم؟.

پزشکیان افزود : بسیاری از ما در  مجلس امام حسین می‌نشینیم و ادای عزاداری را در می آوریم و برای او گریه کرده اما واقعا کاری برای مردم کرده ایم ؟ برای ایجاد تغییر در جامعه باید ابتدا رفتار خودمان، اهداف و نگاهمان اصلاح کنیم.بعد شعار اصلاح مردم را بدهیم.

3 دیدگاه‌

  1. کدام قدرت ؟ کدام تکنیک ؟ منظورت دهه ۵۰ میلادی است؟ صدام از این فشفشه ها در دهه ۸۰ درست کرد! شما هیچی ندارید نه قدرت نه تکنیک چون ملت را پشت سرتان ندارید !

  2. مسعود، تو و امثال تو، که همش در حال چرت زدن روی صندلیهای مجلس هستید و حقوق مفت میگیرید، فقط یاوه گویی میکنید. اما به ما بگید که چه طرحی برای سیر کردن شکم های گشنه مردم دارید؟ اگر دزدی از مال و جان مردم هی اداهه داره

  3. همون قدرت هم ندارید ، خانه پوشالی شما دجالان در اندک زمانی ویران می شود. در دجال بودن شما هم شکی نیست ، دجال بزرگ قرن بیستم ، روح الشیطان هندی زاده بود ، و نایب شیطانی اش ، خامنه ایی دجال. و هر کس به هر روشی در پابرجایی این رژیم ضد بشری ، کمک کند مزدور شیطان است.

Comments are closed.