پلاکارد “بسیج دانش آموزی”: «ما قاتل یهودیم»؛ «ما عاشق مبارزه با صهیونیسم هستیم»!

تصاویری که در برخی شبکه های اینترنتی فارسی زبان انتشار یافته، نشان می دهد که چگونه گروهی از کودکان و نوجوانان شعارهایی حمل می کنند که روی آن ها نوشته شده است: “ما قاتل یهودیم!”.

این شعار در همایشی دیده شده که گروه موسوم به “بسیج دانش آموزی” ترتیب داده و هفته پیش، یعنی در تاریخ چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه برپا کردند و معلمان آن دانش آموزان نیز در آن شرکت داشتند. این همایش با نام “نسل سلیمانی ها” برگزار گردید و نوجوانان دانش آموز فریاد می زدند که حاضرند همه یهودیان را قتل عام کنند.

آگاهان می گویند که رژیم ایران با به راه انداختن این گونه نمایش ها، می کوشد شکست خود در جلوگیری از هلاکت قاسم سلیمانی را به یک پیروزی تبلیغاتی و یک کانون آموزش ایدئولوژیک مبدل سازد و آن را یک پیروزی نشان دهد.

در یکی از عکس ها کودکی دیده می شود که ظاهرا بر روی شانه پدرش سوار است و  پلاکاردی در دست دارد که روی آن نوشته شده است: «ما قاتل یهودیم!».

بدین سالن، سیستم آموزشی حکومت اسلامی ایران، کودکان دانش آموز را برای ابراز تنفر نسبت به پیروان ادیان دیگر و فراگرفتن شیوه های یهودی کشی پرورش می دهد.

روی این پلاکارد همچنین نوشته شده که “نسل جدید قاسم سلیمانی ها به زودی از راه می رسد” و آمده است: “ما عاشق مبارزه با صهیونیسم هستیم”.

معلول نیست چه نهادی در داخل حکومت ایران، این شعار را در تشویق کشتار یهودیان ترتیب داده است. سیاست رسمی حکومت ایران آن است که اقلیت های دینی از حداقل امنیت برخوردار باشند و مشخص نیست که شعار “ما قاتل یهودیم!” خطاب به یهودیان داخل ایران است و یا آن که هدف مسؤولان آن، یهودیان ساکن اسرائیل بوده است.

تا پیش از انقلاب، بیش از هشتاد هزار نفر یهودی در ایران زندگی می کردند که در چهار دهه اخیر بیش از هفتاد هزار نفر آن ها ناچار به ترک ایران شده اند و شمار باقی ماندگان در ایران، هم اکنون حدود چهار هزار نفر برآورد می شود.

5 دیدگاه‌

  1. اینها یا ایرانی نیستند و پدر و مادر عراقی یا لبنانی دارند، و یا اینکه ایرانی شستشوی مغزی و مزدبگیر آخوندها هستند و اکثرا از سر فقر فکری این کار ها را می کنند. من و اکثریت مردم ایران از یهودیان عزیز و مردم خوب اسراییل عذر خواهی میکنیم و امیدواریم که روزی نسل اینها از روی خاک به زیر خاک منتقل شوند، چرا که صبر ما هم به سر آمده.
    زنده باد اسراییل پاینده باد ایران.

    • ۲۵۰۰۰ یهودی همانند مسلمانان در امنیت کامل در ایران زندگی میکنند و تا به حال هیچ خبری منتشر نشده که حتی یک حمله یا یک بی حرمتی نسبت به آنها شده باشه. ولی ملت ایران از هیچ غاصبی خوششان نمی آید مخصوصا غاصبان صهیونیستی که خانه و سرزمین فلسطینیان رو غصب کردند.

  2. خاک عالم برسر انقلاب اسلامی ایران و سران مملکت که بعد از۴۱ سال این نتیجه اش شده است. بعداز۴۱ سال نکبتی وفقر وفلاکت وترویج فحشا وبی خانمانی تحمیلی واجباری برای ایرانیان داخل کشوروصدور انقلاب اسلامی بجای صادرات کالاهای مفید مورد نیازخارجیان. دور نخواهد بود که نماینده شیطان روی زمین ایران سید علی خامنه ای بطور فجیعانه ازبین برود وریشه سرطان خشکانیده شود. هرکسی خون بیگناهی رابرزمین جاری کند همانند آنست که کل بشریت را نابود کرده است حال چه مسلمان باشد چه یهود وچه نصارا وچه زردتشتی ویا مسیحی ویا حتی بی دین مثل آخوندهای ایران.

  3. یهودیان ساکن ایران و یهودیان ساکن اسرائیل؛ حتماً رژیم ایران یهودیان ساکن ایران را شامل جمعیت ایران به حساب می آورد همانگونه کردها، اعراب، ترک ها، بلوچ ها و بقیه زبان ها و فرهنگ های مختلف و گوناگون را شامل جمعیت ایران فارسی زبان به حساب آورده است ولی خود رژیم ایران از چه نوع جمعیتی است؟

Comments are closed.