پوردستان: آمریکا بعد از ترامپ نابود می شود؛ ظریف: ترامپ چهار سال دیگر در ریاست می ماند

در ادامه یاوه سرایی های مقامات حکومت ایران علیه کشورهای دیگر، احمد رضا پوردستان فرمانده پیشین نیروی زمینی حکومت ادعا کرد که پرزیدنت ترامپ آخرین رئیس جمهوری ایالات متحده خواهد بود، زیرا آن کشور به زودی به علت فسادهای گسترده، از صحنه جغرافیای جهان محو و نابود خوهد شد. در همان هنگام، محمد جواد ظریف ارزیابی کرد که به احتمال زیاد، پرزیدنت ترامپ در رقابت های انتخاباتی پیش رو پیروز خواهد شد و ریاست جمهوری خود را برای چهار سال دیگر ادامه خواهد داد.

وزیر خارجه حکومت ایران گفت:‌ «اگر ترامپ بتواند در درازمدت دستاورد قابل توجهی در آمریکا داشته باشد و در اروپا گرایش‌های نوملی‌گرایانه دستاورد جدی داشته باشند، ممکن است به روندی تبدیل شوند.»

نظامی احمدرضا پوردستان، فرمانده سابق نیروی زمینی ارتش حکومت ایران پیش‌بینی کرد که دونالد ترامپ، آخرین رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا باشد و پس از او این کشور از هم بپاشد.

پوردستان افزود: «موج گسترده بی بند و باری، مواد مخدر، تبعیض نژادی، آمار بالای جرم و جنایت و قتل و خودکشی به گونه شده که مهار آن از دست سردمداران آمریکایی خارج شده است، و این امپراطوری زودتر از حد تصور سقوط خواهد کرد».

رسول خضری،عضو کمیسیون اجتماعی مجلس پیشتر گفته بود:  ایران رتبه اول مصرف مواد مخدر سنتی و صنعتی در دنیا را دارا است بنابراین به صورت جدی نیاز است وزیر مبارزه با مواد مخدر تعیین و وزارت خانه تشکیل شود.

هم چنین مرکز پژوهش‌های مجلس، پیشتر گفته بود: نزدیک به ۱۶،۷ درصد کل جمعیت، زیر خط فقر مطلق زندگی می‌کردند.

یک دیدگاه

  1. بعضی از این بی شعور های بی خرد شب می خوابند و مانند شتر خواب پنپه دانه میبینند و بعضی که یک مقدار از توی اخورهای دیگر هم سر دراورده اند فکر میکنند که قدرت پیشگویی هم دارند.
    خلاصه کلام این است که چه عمامه به سر یا دستمال به گردن و یا یقه گرد همگیشان جز اخوندهای یاوه گو چیز دیگری نیستند.

Comments are closed.