پیام شاهزاده رضا پهلوی به ملت ایران:یقین داشته باشید این جنبش هر چه گسترده تر شود امکان سرکوبش برای فرقه تبهکار کمتر خواهد بود

شاهزاده رضا پهلوی شامگاه یکشنبه با انتشار پیام صوتی در صفحات مجازی رسمی خود بار دیگر از خیزش ملی مردم ایران حمایت نمده و آن را نشانه آگاهی ملت اییران از این امر دانسته که این رژیم نمی تواند جوابگوی خواستهای به حق آنها باشد.

شاهزاده رضا پهلوی بر این امر تاکید ورزید که هرچه این جنبش ملی گسترده تر و فراگیرتر شود امکان سرکوب توسط رژیم کمتر خواهد شد.

وی همچنین بر این امر تاکید ورزید که روزی نه جندان دور و دیر فردی که فرمان سرکوب شما را صادر کرده در پیشگاه شما محاکمه خواهد شد.

اشاره شاهزاده رضا پهلوی به سخنان روز یکشنبه علی خامنه ای است که آشکارا اعلام کرد که از مسولان خواسته تا با مردم که او آنها را اشرار نامید برخورد شدید شود.

پیام صوتی شاهزاده رضا پهلوی را در لینک توییتر شخصی ایشان میتوانید ملاحظه بفرمایید:

 

یک دیدگاه

  1. به نظر من اگر دولت های خارجی‌ خصوصا کانادا و انگلیس قانونی تصویب کنند که خانواده ها و وابستگان رژیم را در خارج شناسایی کنند و در صورت لزوم اقدام به ضبط اموال آنها در صورتیکه از ایران و با دزدی آورده شده بکنند. من نمیتوانم واقعا بفهمم چرا نوه های خمینی باید بدون دغدغه در کانادا زندگی کنند. شاید بعضی وقتها خود ایرانیان غیور باید قانون را اجرا کنند. خون در مقابل خون. ااخوندزاده و پاسدار زاده فرقی با پدرانشان ندارند و باید به اشد مجازات برسند

Comments are closed.