پیکرهای یک زن و مرد اسرائیلی که به دست تروریست فلسطینی کشته شدند، با حضور هزاران نفر به خاک سپرده شد

خانواده عزادار بانوی جوانی که گلوله یک تروریست به زندگی او پایان داد

پیکرهای دو شهروند اسرائیلی که به دست یک تروریست فلسطینی هدف گلوله قرار گرفته و در بیمارستان جان داده بودند، شب گذشته و امروز (دوشنبه) به خاک سپرده شد.

سخن از یک بانو ۲۸  ساله و یک مرد ۳۵ذ ساله است که در مجتمع صنعتی “برکان” در کرانه باختری کار می کردند و یک تروریست فلسطین با تیربار آن ها را هدف قرار داد و موجب مرگ آنان گردید.

هزاران نفر در آئین خاکسپاری این دو قربانی ترور حضور یافتند و رسانه های همگانیِ اسرائیل، امروز مباحثات زیادی در مورد شیوه مبارزه با ترور جریان داشت.

اکنون همه مشخصات فرد قاتل شناسایی شده است. او “اشرف تَعَلوَه” نام دارد و یک جوان ۲۳ ساله به نام  بود که در کفر شویکه زندگی می کند که یک آبادی فلسطینی نشین در فاصله چند کیلومتری از این مجتمع می باشد. او تا دو هفته پیش در این مجتمع کار می کرده و از این رو با اوضاع آشنایی کامل داشته است.

خانواده اش ادعا می کند که او فاقد ایدئولوژی تروریستی بوده، ولی در دو هفته اخیر به علت یک نزاع خانوادگی با برادرش، بسیار خشمناک بوده است. مقامات امنیتی این استدلال را رد می کنند و فرد تروریست را دارای گرایش های تعصب گرایانه مذهبی می دانند.

اکنون مقامات انتظامی می خواهند بدانند که قاتل، چگونه توانسته است یک تیربار دست ساز از نوع کارل گوستاو به دست آورد و گلوله ها را چگونه تامین کرده است.

همانگونه که در گزارش روز گذشته گفته شد، قاتل، همراه با تیرباری که در دست داشت، توانسته است بگریزد. ولی مقامات امنیتی بر این باورند که او نتوانسته است از آن ناحیه بیرون رود و از آن جا که هنوز تیربار در اختیار دارد، ممکن است به جنایات بیشتری دست بزند.

همانگونه که بارها در موارد گذشته به اثبات رسیده، احتمال زیاد می رود که این قاتل نیز در ساعات یا روزهای آینده شناسایی و بازداشت شود.

یک بانوی اسرائیلی که او نیر در جریان تعرض تروریستی روز گذشته زخمی شده بود، رو به بهبود می رود و قرار است در روزهای آینده بیمارستان را ترک گوید.

تروریستی که ظاهرا یک انسان عادی بود ولی کشتن اسرائیلیان را یک ثواب می دانست
سربازان اسرائیلی در مجتمع صنعتی برکان

4 دیدگاه‌

  1. چند سال پیش تعدادی از ماموران سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان هدف حمله قرار گرفتند و جان خود را از دست دادند. هنوز چند ساعت از این واقعه نگذشته بود که وبسایت دادگستری استان گزارش کرد که ده تن از عاملان و آمران این حمله اعدام شده اند! از خودشان نپرسیدند که اگر شما واقعا به این سرعت میتوانستید عاملان را بشناسید، قطعا از قبل مراقبشان بودید، پس چرا جلوشان را نگرفتید؟! معلوم نیست کدام زندانیان بیگناه را که حتما جرمشان اعتراض به بیعدالتی و استبداد بود به عنوان عاملان این حمله به قتل رساندند و اسم آن را محاکمه عاملان گذاشتند. حالا فرض کنید که حمله به این دو جوان اسرائیلی در جمهوری اسلامی اتفاق افتاده بود. تا حالا عامل آن را زیر شکنجه کشته بودند و دهها نفر از اعضای خانواده، همشهری، دوست و آشنا و چند نفر آدم نامرتبط با او را هم به عنوان عوامل همدست و توطئه چین و وابسته به آمریکا و اسرائیل و انگلیس و آلمان و … به قتل رسانده بودند. در مورد این مرد فلسطینی تحریک شده توسط اسلامگرایان هم اگر پلیس اسرائیل او را دستگیر کند، با برخورداری از امکانات حقوقی محاکمه میشود و در بدترین وضعیت، حکمش حبس ابد است. آمران این جنایت هم او را قهرمان خواهند خواند و شاید هم یک خیابان در جمهوری اسلامی به نام او نامگذاری شود. میگویند حکومت عدل اسلامی! میگویند اسرائیل جنایتکار! عجبا!

  2. واقعا غم انگیز است که این زوج جوان و خوشگل را ترور کردند، خدا بفریاد پدر و مادر و بستگانش برسد! همینطوری سربسته میخواهم قضاوت کنم که یک موی این دو جوان با هزاران جانورانی که آخوند جمهوری اسلامی ایران پروریده و یا هم کیش و هم مسلک با آنهاست برابری نمی کند.

  3. تروریست سیاه اسلامی شرافت و انسانیت ندارد. از روز تاسیس دولت اسرائیل ، مردم اسرائیل کار و زحمت کشیده آند و بدست فلسطینی های جنایتکار ترور شده اند ولی کشور خود را تبدیل به یکی از آبادترین و آزادترین کشورها کرده اند. در مقابل فلسطینی ها آدم کشته اند، گروگان گیری کرده اند، هواپیما ربایی کرده اند، اردوگاه های ترور بر پا کرده اند و تروریست به دنیا صادر کرده ودر نهایت ایران را اشغال کرده اند. بیاد آوریم که عرفات تروریست لاف داشتن کلید انقلاب سیاه ایران را می زد.
    درود بر اسرائیل دوست ایران. نابود باد ترور فلسطین اسلامی و رژیم جبار مافیایی اسلامی که ایران را اشغال کرده است.

  4. تاوقتی گروهک حاکم برایران به بقای خودادامه دهدمنطقه خاورمیانه وجهان روی ارامش نخواهددیدبه امیدنابودی گروهک اسلامی ایران

Comments are closed.