چه کسی به او ویزا داده بود؟

ایرانیان لوس آنجلس همت کردند و با اقدام اعتراضی خود فردی را تحریم کردند که با بهره گیری بیمارگونه از هنر موسیقی به یهود ستیزی پرداخته بود.

این تحریم بسیار موثر افتاد و عکس هایی که از داخل تالار مجلل تئاتر مایکروسافت در لوس آنجس، هنگام برگزاری کنسرت او گرفته شده نشان می دهد که شمار زیادی از صندلی ها خالی مانده بود و ایرانیان شرافتمند ننگشاندن آمده به تماشای کنسرت جوانی گمراه بروند که برای تروریست فلسطینی سینه چاک می کند و ستاره داود را که نماد راستین دین و ملیت یهود است، به چاقویی تشبیه می کند که ظاهرا سینه فلسطینیان را می درد و ادعا می کند که اسرائیلیان همانند کرکس مرده خوار در انتظار مرگ آنان ایستاده اند.

شنبه شب، شرافتمندانی در کنار تئاتر گرد آمده بودند تا اعتراض خود را نسبت به این عامل حکومت اسلامی ایران بیان کنند.

ولی یک پرسش داریم.

در واقع چند پرسش داریم.

اعتراض شماری از ایرانیان ساکن لوس آنجلس به کنسرت محسن یگانه

نخست آن که در آمریکای امروز و با محدودیت های مهاجرتی که از جانب دولت پرزیدنت ترامپ اعلام گردیده، چه کسی به این آوازه خوان که گذرنامه ایرانی دارد و از داخل ایران آمده است، روادید ورود اعطا کرد؟
هزاران نفر ایرانی در سراسر جهان که قصد سفر به آمریکا را دارند، از گرفتن ویزا محروم شده اند و سفارتخانه های آمریکا در بسیاری از کشورهای جهان به آن ها بی اعتنایی می کنند.
پس،چگونه است که محسن یگانه از داخل ایران، قادر می شود روادید ورود به آمریکا را بگیرد!
چه کسی یا کسانی این کنسرت را تدارک دیدند و یکی از زیباترین تالارهای هنری لوس آنجلس را برای این منظور اجاره کردند؟

آیا مقامات اطلاعاتی ایالات متحده می دانستند که این فرد یکی از مبلغین رژیم است و زیر پوشش انسان دوستی، از ترور فلسطینی جانبداری می کند و خود را در خدمت تحریف و دروغ ناجوانمردانه حکومت اسلامی ایران نهاده است؟

پرسش دیگر آن است که چند نفر از آنانی که بلیط خریده بودند، از این سابقه خوش خدمتی آن آوازه خوان نسبت به حکومت ایران آگاهی داشتند؟

البته انتظار داشتیم که شمار بیشتری از ایرانیان شهری که “ایرانجلس” نامیده می شود برای شرکت در تظاهرات علیه آن آوازه خوان و کنسرت او، در برابر تالار جمع می شدند – ولی همان شماری هم که آمده بودند، انسان های آزادمنش و پای بند به موازین معنوی بودند، که آفرین بر آنان.

سازمان های یهودی ایرانی مبتکر کارزار اعتراضی علیه آن آوازه خوان خطاکار بودند.

البته فردی یا افرادی در برنامه تلویزیونی خود در لوس آنجلس ادعا کردند که آن آوازه خوان، جوان و بی تجربه ای بوده که ففریب خورده و قصد بدی نداشته است.

شنیدن این سخنان ساده لوحانه بسیار تاسف انگیز است.

حتی اگر آن آوازه خوان ناچار بوده برای خروج از ایران و دریافت اجازه اجرای کنسرت در “آمریکای جهانخوار” از طریق تهیه یک نماهنگ ضد یهودی و ضد اسرائیلی به رژیم باج بدهد، باز هم قابل بخشودن نیست.

همکاری با شیطان را نمی توان بخشید.

خودش در حضور تماشاچیان ادعا کرده بود که دلش نمی خواهد کسی را برنجاند و به همه ادیان احترام می گذارد.

ولی در نماهنگ خود ملتی را که از جان فرزندان خویش در برابر ترور فلسطینی دفاع می کند، کرکس می خواند و آنی را که به خاطر انجام ترور علیه اسرائیل هلاک شده را “قربانی” معرف می کند.

این دقیقا همان ادعای تبلیغاتی رژیم ایران است، همان رژیمی که علنا از نابودی اسرائیل سخن می گوید.

میلیون ها نفر مسلمان در سراسر دنیا در عذاب هستند.

از مسلمانان مورو در فیلیپین، تا مسلمانان فطانی در تایلند و از مسلمانان روهینگیا در برمه تا مسلمانان اُیغور در چین – و مسلمانان چچن در روسیه.

حکومت ایران محنت همه این مسلمانان را نادیده می گیرد، زیرا حمایت از آنان، برایش سود سیاسی ندارد. ولی خودش در سوریه گروه گروه مسلمان می کشد تا جنایتکاری به نام بشار اسد بتواند همچنان در قدرت بماند.

اگر ادعا می کنند که آن آوازه خوان، جوان و بی تجربه و نادان است، پس زبان در کام کند و صدایش در حلقش بخشکد، و اول برود و واقعیات سیاسی را یاد بگیرد؛

و اگر دانسته، خود را در اخیتار رژیم قرار داده است، ایرانیان همگان او را محکوم می کنند – و نه تنها ایرانیان لوس آنجلس!

منشه امیر – اورشلیم

در همین ارتباط؛ ببینید:

4 دیدگاه‌

 1. اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود(درمکتب امام) – کیهان

  آمریکا اورشلیم را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخت

  کنسرت با نماد ستاره داود و مثلث اسرائیل خودبخود عبارت اول و دوم و سوم را بطور قانونی به رسمیت می شناسد

 2. خبر روز و اقدامی که باید زودتر انجام میشد و شد:جامعه یهودیان ایرانی تبار در لس‌‌آنجلس خواستار تحریم کنسرتی شده که قرار است .محسن یگانه،نژاد پرست یهود ستیز و از مداحان بیت رهبری امشب اجرا کند.
  اقدامی که شد: روزهای آخر هفته معمولا جز چند دیپلمات بعنوان کشیک شب وزارتخارجه آمریکا را اداره نمی کنند.در روزهای عادی با ارسال ایمیلی به اداره کل پروتکل و روابط عمومی وزارتخارجه می توان این مسئله را پیگیری کرد.که کمپین سفارت سبز بارها و در موارد مهم دست به اقدام زده است.این بار علیرغم تماس ایمیلی دیشب و چند تلفن که بطور خودکار پیام را ضبط می کند.پاسخی دریافت نشد.اما دقایقی پیش پاسخی رسید و از اطلاعاتی که ما در اختیارشان گذاشتیم مثل همیشه قدردانی شد.و اما خلاصه اطلاعاتی که ما در چند مورد پی در پی اطلاع داده و شدیدا خاطرنشان شدیم این بود:
  – کلیپ ترانه‌ این مزدور ذوب شده در خامنه ای ،با عنوان «گله کرکس‌ها» که محتوای ضد یهودی دارد را،ارسال نمودیم.
  – چند خبر و گزارش پشت پرده و محرمانه از تدارک دیدگان این اقدام و چرایی این امر درین مقطع بسیار مهم را ضمیمه نمودیم.
  – برای دریافت ویزا اطلاعات جعلی داده اند.که توضیحات لازم واصله از مبارزین داخل ضمیمه گزارش شد.
  -و… برخی مطالب مهم و محرمانه دیگر که نمی توان اینجا آنها را مطرح نمود.
  و اما خلاصه در خواست ما این بود:
  گرچه وی و همراهانش برابر اطلاعات رسیده به ما ، ضمانت کتبی داده اند. که برنامه شان محتوای نفاق برانگیر و توهین آمیزنداشته و فقط موجب نشاط و طرب و.. بوده و با در نظر گرفتن فرهنگ آمریکا و قوانین مربوطه برگزار شود.اما باید قبلا محتوای ترانه ها بررسی شود. که برخلاف فرهنگ ملت ایران که صلح دوست و عاشق بشریت بوده و هیچگونه تبعیضی بین رنگین کمان ملل دنیا از سرخ و سفید و سیاه و زرد و عرب و یهود و مسلمان و کافر و غیره قائل نیست.علیه انسانی دین و مذهبی و جنسی و غیره توهین نشود.ازین پس در موارد مشابه دقت و بررسی بیشتری بعمل آمده گول وعده وعیده های
  مربوطه را نباید خورد و به هر کس و ناکس یا هیات رسمی و فرهنگی وغیره رژیم نباید بی رویه ویزا داد.و…خلاصه اینکه حساب ملت ایران با این اهریمنان و تنها رژیم بدخیم دیکتاتوری مذهبی باقی مانده از قرون وسطی در گیتی ،جدا و تفاوت ملت با اینها از زمین تا کهکشان ها است.ملت ایران خواهان حذف این جرثومه فساد و شرارت از صحنه ، بکمک جهانیان است و بس.

 3. آقای مناشه امیر گرامی
  رژیم ایران تبلیغات سنگینی برعلیه اسراییل انجام میدهد و طبق نظریه تکرار در روانشناسی بعد از مدتها تکرار یک مطلب اون موضوع بصورت واقعیت جلوه خواهد کرد. بسیاری از کسانی که با اسراییل دشمنی میکنند سن کمی دارند و اصلا دلیل دشمنی با اسراییل را هم نمیدانند.
  ایرانیان یهودی هم بعنوان ایرانی و هم بعنوان یعودی وظیفه دارند با این تبلیغات منفی مبارزه کنند. این رژیم رفتنی است و دوباره روابط ایران و اسراییل برقرار خواهد شد.
  زنده باد ملت یهود و ملت ایران.

 4. با درود بر شما،
  باید بگویم که متاسفانه تعداد بسیار زیادی ازایرانیان چه در داخل و چه خارج نشینان، شرافت اخلاقی خود را از دست داده و برای کسب درآمد بیشتر حاضر به همه گونه خوش خدمتی برای ملایان هستند. واقعا شرم آور است.

  به امید سقوط هر چه زودتر رژیم ملایان

Comments are closed.