کاخ سفید شماره ای به سوئیس داده که اگر ایران خواست بتواند از طریق این شماره با پرزیدنت ترامپ تماس بگیرد

بر اساس گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان، کاخ سفید به درخواست مطرح شده برای ارائه توضیح درباره ماجرای شماره دادن به ایران تاکنون پاسخی نداده است

به نقل از رسانه های شبکه ی تلویزیونی آمریکا ،کاخ سفید شماره ای به سوئیس داده که اگر ایران خواست بتواند از طریق این شماره با پرزیدنت ترامپ تماس بگیرد.

شبکه خبری سی‌ان‌ان این خبر را به نقل از یک منبع دیپلماتیک مطلع از این رویداد منتشر کرد و گفت : سوئیس احتمالاً این شماره را در اختیار ایران قرار نخواهد داد؛ مگر آن که ایرانی‌ها به طور مشخص در این زمینه درخواست کنند و تصور می‌شود، بسیار بعید است که آنها چنین کاری کنند.

منابع آگاه خبری می گویند : بر اساس گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان، کاخ سفید به درخواست مطرح شده برای ارائه توضیح درباره ماجرای شماره دادن به ایران تاکنون پاسخی نداده است.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا پیشتر گفته بود :  چیزی که در رابطه با ایران مایلم شاهدش باشم؛ اینست که آنها با من تماس بگیرند. ایران و آمریکا روابط دیپلماتیک ندارند و سوئیس به عنوان حافظ منافع واشنگتن در تهران عمل می‌کند.

3 دیدگاه‌

  1. دونالد شیر دل، این جانیان بالفطره فقط یک زبان را می فهمند و آن زبان زور است، و‌فقط زور را تمکین می کنند، صحبت با اینان هیچ نتیجه جز فریب خوردن ندارد، سر مار متشکل از آخوند و‌پاسدار است، تا دیر نشده سر مار را بکوب و نام خودت را جاودانه کن.

  2. اینهم از مردانگی و صلح جویی اقای دونالد ترامپ که تمایلی به جنگ و خونریزی ندارد ودرعوض ودرمقایسه با سران حکومت ایران که نه تنها تمایل بلکه علنا وآشکارا بر طبل جنگ تابحال کوبیده اند تا با خونریزی بیشتر ازگذشته جوانان این مرزوبوم را به هلاکت برسانند وخودشان برسرسفره های میلیاردی نشسته و ارتزاق نمایند وبرای چندین نسل بعدخود هم ثروت ومکنت باقی بگذارند. این است تفاوت یک مسیحی و یک مسلمان آنهم از نوع شیعه اش. تفاوت از زمین تا آسمان است. یکی رجز میخواند و مرتب ازملت خودش مایه میگذارد برای ایجاد وبرپایی جنگ و خونریزی ودیگری مرتب چندین بار تقاضای صحبت و مذاکره سازنده میکند. سپاه پاسداران جنگ طلب بدان که کسی پشت تو را در جنگ نخواهد گرفت واکثر مردم ایران طالب آمریکا و آمریکاییها هستند و درپناه آنها قرارخواهند گرفت.

  3. ای کاش شماره تلفن این مرد بزرگ تاریخ ساز دردنیا دراختیار ملت غیور و روشنفکر ایران قرارمیگرفت که روزانه هزاران تلفن میشد که ای مرد بزرگ از دست آخوندهای پلید و مزور و نیرنگ کارنجاتمان ده و به دادمان برس که مردیم دراین چهل سال نکبت وفلاکت و بدبختی و ظلم وستم ومفت خوری و فساد دولتی. بدادمان برس ای دادرس !

Comments are closed.