کاربران در واکنش به فوت یک روحانی دولتی در قم بر اثر کورونا: «هرچه میکشیم، از دست آن ها می کشیم»

رضا محمدی لنگرودی ، امام جمعه سابق لنگرود در استان گیلان

ابراز خشم مردم در شبکه های اجتماعی، در مورد شیوه برخورد رژیم با کورونا گسترده تر می شود.

سخنان سران رژیم درباره ماهیت کورونا و شیوه مبارزه با آن، همچنان با خشم فزاینده کاربران در شبکه های اجتماعی روبرو می باشد. یکی از موضوع های تازه، جریان درگذشت یکی از روحانیونی حکومتی در قم است که علت مرگ او ابتلا به کورونا بوده است

در شبکه های اجتماعی فیلمی از خاکسپاری این فرد منتشر شده که با واکنش های زیادی از سوی کاربران روبرو گردیده است.

برخی در این باره نوشته اند: هرچی می‌کشیم از قم است.روز اول گفتیم قم را قرنطینه کنید نکردید .گفتیم حرم را ببندید نکردید

الان هم خاکسپاری آخوند کورونایی بدون هیچ گونه اقدامات پیشگیری کننده ایمنی و رعایت بهداشت، در حالی که در تابوت باز است و مردم در کنار آن نشسته اند و جسد این کرونایی را لمس کرده و بر سر خود می زنند . تمام کسانی که آنجا بودند هم کرونا گرفتند و به بقیه مردم انتقال خواهند داد.

به گزارش ایرنا رضا محمدی لنگرودی ، امام جمعه سابق لنگرود در استان گیلان نیز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. تاکنون چندین تن از چهره‌ها و مقامات وابسته به نظام بر اثر ابتلا به کرونا درگذشتند. گیلان یکی از استان‌هایی‌ست که میزان بسیار بالایی از ابتلا به کرونا در آنجا وجود دارد.

در شبکه های اجتماعی انتشار یک فایل صوتی منتسب به جلسه ستاد مدیریت بحران استان قم خبر ساز شده است. در این جلسه فردی که خود را “‌طبیب اسلامی” خطاب می‌کند از دفن ۱۲۰ جنازه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا صحبت می‌کند.

در این فیلم تقی‌نیا،‌ مشهور به “طبیب اسلامی” و نماینده عباس تبریزیان،‌ استاد حوزه علمیه و مفسر طب اسلامی، که چندی پیش کتاب پزشکی هاریسون را اتش زد ‌ خطاب به مسئولان استان قم از “دفن بدون غسل جنازه ۱۲۰ قربانی کرونا” و “الکل‌پاشی به حرم حضرت معصومه برای عفونت‌زدایی” انتقاد می‌کند.

در ادامه این فرد خواستار سپردن مساله مقابله با ویروس کورونا به او و حامیان طب اسلامی می‌شود.