کانال خبری سپاه سایبری پاسداران:  خاوری توسط سربازان گمنام امام زمان در کانادا کشته شد!

در یک کانال تلگرامی به نام کانال سپاه سایبری پاسداران، وابسته به سپاه یک خبر منتشر شده که در آن نوشته شده است: خاوری توسط سربازان گمنام امام زمان در کانادا کشته شد!

این کانال خبری سپاه در ادامه افزوده که  در قسمت دوم سریال «خانه امن» که با موضوع تلاش های نیروهای گمنام امام زمان در دستگاه‌های امنیتی از شبکه یک سیما در حال پخش است، در سکانس ابتدایی قسمت دوم شخصی که در فیلم نیز اسمش خاوری است و در ویلای شخصی‌اش در کانادا زندگی می‌کند توسط یکی از نیروهای وزارت اطلاعات ایران کشته میشود.

کانال سپاه سایبری پاسداران افزود:  به  نظر میرسد این هشداری جدی از طرف نیروهای امنیتی ایران به مفسدینی است که به خارج از کشور فرار کرده‌اند که در رصد و اشراف کامل نیروهای اطلاعاتی هستند و در صورت لزوم با آنها با اشد مجازات برخورد خواهد شد.

پیشتر نیز  حسین اشتری، فرمانده پلیس حکومت ایران گفته بود:   ماموران حکومت ایران تاکنون دو بار محل سکونت محمودرضا خاوری در کانادا را پیدا کرده‌اند ولی پلیس کانادا برای دستگیری او همکاری نکرده است.

این مقام ارشد پلیس که در یک برنامه تلویزیونی سخن می‌گفت، محل سکونت مدیرعامل پیشین بانک ملی ایران را «خانه ویلایی داخل شهرک و روستایی خارج از شهر» اعلام کرد ولی به شهر محل سکونت خاوری اشاره نکرد.

اشتری همچنین بدون اشاره به نام خاصی، گفته است برخی متهمان خارج از کشور، «جنبه سیاسی پیدا کرده و از آنها برای فشار آوردن به جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند.»

محمودرضا خاوری از متهمان پرونده موسوم به اختلاس سه هزار میلیارد تومانی است که شهریور سال ۹۰، قبل از بازداشت و محکومیت از کشور فرار کرد و به کانادا گریخت. بر اساس برخی گزارش‌ها، یکی از معاونان وزارت اطلاعات از خروج او از کشور مطلع بوده است.

خاوری در جریان رسیدگی به پرونده اختلاس سه هزار میلیاردی از سوی دادگاه انقلاب و بطور غیابی به اتهام اخلال در نظام اقتصادی به ۲۰سال حبس،بابت دریافت رشوه به ۱۰ سال حبس و جزای نقدی معادل مبلغ رشوه دریافتی، رد مال و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده است.

نیروهای امنیتی سپاه قدس و اطلاعات طی سال های گذشته با گذاشتن دام های اطلاعاتی  برای مخالفان خود آنان را به کشورهای ترکیه و عراق کشانده و پس از دستگیری به ایران بازمی گردانند . از جمله آنان  می توان به دستگیری زنده عبدالمالک ریگی، روح الله زم، شارمهد و اینک با دستگیری حبیب اسیوند از رهبران گروه الاحوازیه اشاره کرد.