کدام کشور زنده می ماند و کدام حکومت نابود می شود؟ تفسیر سیاسی هفته، نوشته منشه امیر

تفسیر سیاسی هفته
نوشتـۀ منشـه امیـر

دانلود فایل صوتی تفسیر

علی خامنه ای در یکی از آخرین سخنرانی های خواد، دوباره ادعا کرد که اسرائیل تا ۲۵ سال دیگر نابود خواهد شد.

حرف مرد یکی است، زیرا سه سال پیش نیز او از همین ۲۵ سال سخن گفته بود.

یا به مالیخولیا دچار شده است و با این سخنان می خواهد دل ناخوش خود را خوش کند، و یا آن که در برابر این همه شکست و ناکامی در اداره کردن کشور، می خواهد یک دلخوشی به ملت بدهد – ولی مردم ایران بارها شعار داده و می دهند که حکومت باید از این خوش خدمتی به سازمان های ترور فلسطینی دست بردارد.

همین چند روز پیش بود که از زبان تظاهرکنندگان در تهران شعار مرگ بر فلسطین شنیده شد.

ولی خامنه ای از سخن خود عقب نمی نشیند و همچنان ادعا می کند که اسرائیل بیش از ۲۵ سال دیگر دوام نخواهد آورد.

مسلما ، ماندن یا نماندن یک کشور و یک ملت، به باد هوا نیست، بلکه باید علت های ریشه ای داشته باشد

یک آدم عاقل نباید سخنی بگوید که هیچ پایه و اساسی ندارد – و حتی کاملا معکوس است.

حالا بیائید با کمک هم بررسی کنیم و ببینیم که در طول سال های آینده، کدام کشور می ماند و کدام حکومت نابود می شود – و چرا؟

اسرائیل می ماند، زیرا دارای یک حکومت مردمسالار است. خود مردم هستند که حکومت را انتخاب می کنند و آنانی که به سرکار می آید، یک تعهد دارند و آن هم خدمت به کشور و تامین رفاه مردم است.

ولی رژیم شماست که نابود می شود، زیرا یک حکومت سرکوبگر است که همیشه در جهت معکوس خواست و انتظارات مردم گام برمی دارد و دارای آرمان های رویاگونه ای مانند تسلط بر جهان اسلام است و به منافع ایرانیان و مصالح ایران زمین توجهی ندارد..

اسرائیل می ماند و حکومت شماست که نابود خواهد شد.

زیرا هرگاه مردم اسرائیل از امری خشنود نباشند، به خیابان می آیند و آزادانه خواست خود را بیان می دارند و احزاب سیاسی از آزادی عمل کامل برخوردار هستند و دولت را زیرفشار میگذارند و احزاب ائتلافی، اگر از عملکرد دولت ناخشنود باشند، از آن بیرون می آیند و موجب برافتادن دولت  می شوند و انتخابات دوباره انجام می گیرد و دولت دیگری به روی کار می آید.

نه شورشی وجود دارد و نه کودتایی می شود و نه آن که خونی بر زمین می ریزد.

ولی شما هستید که نابود خواهید شد، زیرا هرگز در راستای خواسته های مردم عمل نکرده اید و هرگاه اهالی به خیابان آمده و خشم خود را فریاد کرده اند، رژیم به سرکوب و کشتار دست زده و زندان ها را پر ساخته و افراد را اعدام و یا وادار به خودکشی کرده است.

اسرائیل می ماند و شما هستید که نابود می شوید.

زیرا هر یک تومان درآمد دولت اسرائیل در راه نیکبختی مردم هزینه می گردد و با رشوه خواری و فساد مالی به صورت قاطع مبارزه می شود، در حدی که اگر همسر نخست وزیر برای خانواده خود و میهمانانش غذا از رستوران سفارش داده که پول آن از بودجه دولتی پرداخت شود، مورد محاکمه قرار می گیرد.

ولی در حکومت شما، همه دزدند و همه غارت می کنند و بر اموال مردم مسلط می شوند و اختلاس های چند میلیارد تومانی صورت می گیرد و کسی را پاسخگو نیست.

دزدی و اختلاس و غارت اموال عمومی، همانند سرطان، در بدنه حکومت شما ریشه دوانیده و ویلاهای دیگران را غصب کرده اید و پول های خود را به خارج فرستاده اید و آقازاده های شما زندگی مجلل دارند.

شما هستید که نابود می شوید و خشم مردمی، کرسی قدرت شما را واژگون خواهد ساخت – و اسرائیل می ماند، زیرا مصلحت دولت در تامین منافع ملت است و بس!

اسرائیل می ماند، زیرا پست های کلیدی، همه به دست افراد حرفه ای و با تجریه و وارد سپرده شده است و شما همه مقامات مهم را به خودی هایی سپرده اید که کوچکترین دانش و تجربه ای در حیطه مسؤولیت های خود ندارند.

شما نابود می شود و اسرائیل می ماند، زیرا در نتیجه این سنجیدگی و لیاقت و کفایت، اکنون اسرائیل دارای یکی از قوی ترین اقتصادهای دنیا می باشد و زندگی مردم اسرائیل روز به روز بهتر می شود و صادرات بالا می رود و تولید افزایش می یابد و بیکاری از میان برداشته شده و اسرائیل کارگران مورد نیاز را از خارج وارد می کند.

به خودتان نگاه کنید و ببینید که چگونه دو اسبه به سوی نابودی روان هستید.

اسرائیل از صفر شروع کرد و ببینید که از نظر اقتصاد و تولید و صادرات به چه مرحله ای رسیده است.

ولی شما از صد شروع کردید و ببینید که امروز ایران را به چه فلاکتی دچار کرده اید و آن را به صفر رسانده اید.

هفتاد سال پیش، با آغاز استقلال اسرائیل، مردم این کشور حتی پیاز هم نداشتند، و حالا همه چیز دارند و به کشورهای دیگر نیز صادر می کنند، ولی شما مملکتی را تحویل گرفتید که همه چیز داشت و امروز هیچ چیز ندارد و حتی بیل و سنگ قبر را هم از چین وارد می کند.

بنابراین، خودتان بگوئید که کی مانند و کی نابود می شود؟

تا پیش از شما، ایران همه چیز داشت. حال هیچ چیزی را برای مردم باقی نگذاشته اید.

مردم به خشم آمده اند و به خیابان ها می ریزند و خواستار دگرگونی هستند.

بنابراین، شما هستید که می روید، و اسرائیل است که می ماند.

شما نمی روید، مردم بیرونتان می کنند!

ایران، تا یپش از شما مهد پیشرفت و کانون ترقی بود و به سوی تمدن بزرگ گام بر می داشت، ولی شما همه این پیشرفت ها را متوقف ساختید، استادان دانشگاه را برکنار کردید، کارشناسان را ناچار به استعفا ساختید و از کره شمالی و چین و روسیه کارشناس آوردید که برایتان بمب و موشک بسازند.

در مقابل، امروز اسرائیل از پیشگامان تکنولوژی پیشرفته، نه تولید موشک و بمب اتم، بلکه تکنولوژی پالایش آب و امور پزشکی و صنعت و رفاه مردمان است. حتی کشور بزرگ هند و کشور بزرگتر به نام چین، مایل به دریافت تجربیات اسرائیل هستند.

حتی ایالات متحده از اسرائیل تکنولوژی خریداری می کند.

حالا خودتان بگوئید که چه کشوری می ماند و کدام رژیم در راه نابودی خود گام بر می دارد؟

تا دیروز، همه کشورهای عرب، و به ویژه امیرنشین ها، در برابر ایران سر تعظیم فرود می آوردند و شاه ایران را پدر خویش و حامی خود می دانستند، ولی با اسرائیل دشمن بودند و این کشور را به نابودی تهدید می کردند.

اما امروز رژیم فتنه گر شما، همه کشورهای حوزه خلیج فارس را با خود دشمن کرده و آن ها را به دامان اسرائیل انداخته است . آن کشورها اکنون به سوی صلح با اسرائیل گام بر میدارند و در همان حال شمشیرهای خود را علیه شما صیقل می دهند.

بنابراین، کدام می ماند و کدام نابود می شود؟

این رشته سرِ دراز دارد.

در هر زمینه ای که مقایسه کنید، اسرائیل یک کشور جاوید است، و شما هستید که نابود می شوید.//

شما قطعا نابود خواهید شد، ولی ایران جاودان می ماند، و ایرانی هرگز نمی میرد و ایران دوباره شکوفا خواهد شد و ایرانی به رفاه و خواسته های خویش خواهد رسید و شما نابود خواهید شد و حتی در زباله دان تاریخ هم جایی برایتان وجود نخواهد داشت..

دست بردارید از این وراجی ها و منم منم کردن ها، زیرا ملت ایران شعار داده است که “نه غزه، نه لبنان، جانم، فقط فدای ایران!”

اورشلیم – شنبه ۹ تیرماه ۱۳۸۹ ، سی ام ژوئن ۲۰۱۸

4 دیدگاه‌

  1. دیدگاههای آخوندها دقیقا تفسیری نادرست از اسلام و قرآن در بحث یهودیت است -از تحلیل آقای منشه امیر ممنونم

  2. سلام، مسلمان ایرانی هستم، ساکن استان گلستان. کاملا حرف حق رو زدید. ما مردم ایران، نه دشمن مردم اسرائیل هستیم و نه حکومت این کشور؛ بلکه خواهان روابط دیپلماتیک با اسرائیل هستیم. دشمنی نمی‌خواهیم نه به کشورهای‌عربی‌منطقه نه با آمریکا و اسرائیل. ما ایرانیان تمدنی چندهزارساله داریم و فرهنگی غنی به ارث برده‌ایم؛ ولی رژیمی که روی کار آمده با تهدید به کشورهای دیگر مبنی بر نابود کردن آن‌ها، با آتش‌زدن پرچم دیگر کشورها و سرکوب مردم معترض خودش، به‌صورت لکه‌ی سیاهی بر صفحه‌ی روشن تاریخ ایران، نقش خواهد بست.

  3. در اینکه اینها می روند شکی نیست حتی اگر امریکا و انگلیس به بازی مزحکشان با جمهوری اسلامی ایران ادامه دهند و حتی اگر ایران بمب اتم و موشک داشته باشد و قدرت کسی به ایران نرسد و حتی اگر مردم هم اعتراض نکنند، زور اینها به خشکسالی نخواهد رسید و با خشک سالی نابود خواهند شد. زمانی که اب برای مصرف، کشاورزی، و صنعت یافت نشد و نیمی از کشور به بیابان تبدیل شد و صنعت نابود شد خودشان خواهند رفت. همان طور که فراعنه مصر با خشکسالی رفتند. ولی سوال اینجاست ایا در حکومت بعدی ترکها، کردها، بلوچها، لرها و عربهای خوزستان به حق شان که هر قاون و دینی تایید می کند می رسند یا به شیوه اریاپرستی هیتلری اقدام به تقابل و نابودی قومیتها می کنند؟
    درضمن من از شما خواهش می کنم به این نوشته من توجه کنید و به یاد بسپارید و به فرزندانتان هم بگویید: امریکا و انگلیس فقط با کشورهای مسلمان بازی نمی کنند، بلکه با اسرائیل هم بازی می کنند و اسرائیل را به سمت جنگی تمام عیار با مسلمانان سوق می دهند و همچنین بالعکس. چون انها به اتلانتیس و دین باستانی اتلانتیس که همان پرستش مردوک و رع است اعتقاد دارند و ادیان ابراهیمی از هر نوعش مانع است به این دلیل باید یک جنگ اعتقادی و دینی بین یهود و اسلام رخ دهد و غرب در نقش قهرمان وارد شده و ادیان ابراهیمی را عامل کشتار اعلام کرده و تمام ادیان را نابود کند و بی دینی را رواج دهد و در این صورت ضمینه رسمی شدن دین اتلانتیس که بدست نوح نابود شده بود ایجاد می شود. اسلام را کنار بگذارید، پرستندگان مردوک و رع در کتاب مقدس هم نفرین شده اند. اعتماد اسرائیل به غرب و دور شدن از کشورهای منطقه به ضرر هم خود اسرائیل و هم کل منطقه است. اسرائیل باید با تمام کشورهای منطقه روابط دوستانه داشته باشد و در تنظیم سیاست، دنباله روی غرب نباشد. من باور نمی کنم کسانی که در کشتن سرخ پوستها و مردم الجزایر و کوره های ادم سوزی یهود و … نقش داشته اند امروز به فکر صلح باشند. انهایی که یک بار در جنگ جهانی اول و دوم دست به کشتار یهود و مسلمان زدند مطمئن باشید از حالا نقشه کشتار یهود و مسلمان را دوباره در جنگ جهانی سوم کشیده اند. شما به این فکر کنید که جمهوری اسلامی با اعلام نفوذ فرانسه وارد ایران شد و شروع به تهدید اسرائیل کرد، چرا؟ چون این ماموریت خمینی از طرف فرانسه و انگلیس است، هنوز هم اقا مجتبی خامنه ای با خاندان سلطنتی تجارت نفت می کند و همزمان اسرائیل را هم تهدید می کند این یک بازی دوگانه است. امریکا همان قدر که تهدید علیه مسلمانان است تهدید علیه اسرائیل هم است این را زمانی می فهمید که در جنگ جهانی سوم پشتتان را خالی کند. پس استراتژی اسرائیل را خودتان مستقل و بدون اطلاع کشورهای غربی تنظیم کنید. البته می دانم که توجه نخواهید کرد ولی به حرف من خواهید رسید. سخن خامنه ای در مورد نابودی اسرائیل در ۲۵ سال اینده از غیب نبود بلکه از نقشه ای که برای اسرائیل کشیده اند اطلاع دارد و در عصبانیت به زبان اورده و این هم بخشی از ماموریت نظام است که از طرف فرانسه و غرب بدوششان محول شده. یک بار امتحان کنید و برای حمله به ایران اماده شوید ولی حمله نکنید، اکر دیدید که امریکا و انگلیس و فرانسه شما را متقاعد می کنند که به ایران حمله نکنید، بدانید که ایران بازیگر خودشان است و حمله اسرائیل علیه ایران نقشه انها را خراب می کند.

Comments are closed.