کرمانشاه؛ پلمب یک رستوران به دلیل سرو غذای غیر اسلامی

محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، گفت: «ماموران پلیس نسبت به پلمب کافه – رستوران متخلفی که در شهر کرمانشاه اقدام به سرو آبزیان حرام می کرد، اقدام کردند».

آمویی افزود: پس از انجام تبلیغات گسترده یک کافه – رستوران در فضای مجازی مبنی بر سرو آبزیان حرام گوشت، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت».

وی ادامه داد: ماموران پلیس با انجام تحقیقات لازم موفق به شناسایی واحد صنفی مذکور شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازسی های لازم را به عمل آوردند و در بازرسی های انجام شده سرو آبزیان حرام گوشت برای ماموران محرز و با توجه به این مسئله نسبت به پلمب کافه – رستوران مذکور اقدام شد».

او به نوع آبزیانی که به گفته او حرام بوده و در این رستوران سرو می‌شده، اشاره ای نکرد.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه در ادامه با تاکید بر “غیرقانونی و غیرمجاز بودن تبلیغ و سرو موادغذایی حرام”، از برخورد “قاطعانه” پلیس با چنین واحدهای صنفی خبر داد.

وی گفت: شایسته است واحدهای صنفی نسبت به رعایت موازین شرعی و اسلامی اقدام و از هرگونه تبلیغ، توزیع و سرو موادغذایی حرام اجتناب کنند.

رژیم ایران از ابتدای روی کار آمدن تا امروز، همه چیز حتی خورد و خوراک مردم را نیر با قوانین مذهبی مطابقت می‌دهد و در اآن دخالت می‌کند؛ و این در حالی است که در قاموس این نظام، برخورد با فسادهای افسانه‌ای و چپاول بیت المال توسط مسئولان و آقازاده‌ها و اختلاس‌های نجومی، نیازی به برخورد و پیگیری اسلامی ندارد.