کمپانی آمریکایی لاکهید مارتین یک سامانه ضد موشکی عرضه خواهد کرد که اهمیت اکثر موشک های رژیم ایران را خنثی می کند

کمپانی آمریکایی لاکهید مارتین یک سامانه ضد موشکی عرضه خواهد کرد که اهمیت اکثر موشک های رژیم ایران را خنثی می کند

حکومت اسلامی ایران تهدید می کند که با شلیک دو موشک کوتاه برد، قادر خواهد بود ناو هواپیمابر عظیم آمریکایی را به قعر دریا بفرستد. اکنون یک کمپانی بزرگ آمریکایی که در امور هواپیمایی و ساخت موتورهای جت شهرت دارد، اعلام می کند که در حال ساخت سامانه ای است که بتواند انواع موشک های کوتاه برد و قایق های موشک انداز و پرنده های فلزی را که قادر به فرستادن موشک یا بمب هستند، نابود کند.

سپاه پاسداران ایران ادعا می کند که قادر است صدها موشک کوتاه برد را همزمان به سوی ناوگان آمریکایی در خلیج فارس شلیک کند و در یک لحظه، رزم ناوهای غول پیکر آمریکایی را غرق کند. تاکتیک سپاه پاسداران، همچنین، فرستادن همزمان یک هزار قایق تندرو به سوی رزم ناوهای آمریکایی است که موشک هایی را که در آن ها نصب شده، به سوی شناورهای آن شلیک کنند. فرض سپاه پاسداران آن است که با این شیوه قادر است به رزم ناوهای آمریکایی زیان جبران ناچیزی وارد کرده و موجب غرق کردن آن ها شود.

کمپانی لاکهید مارتین در ایالات متحده می گوید که وقتی سامانه ضد موشکی ساخت آن کارخانه به بازار بیاید، توازن نیرو در حوزه خلیج فارس دچار یک انقلاب می شود.

در حال حاضر، انواع سلاح های ضد هوایی از رزمناوها حفاظت می کنند. بدنه رزم ناوهای آمریکایی نیز به شیوه ای ساخته شده که حتی اگر بدنه آن در اثر اصابت موشک آسیب ببیند، غرق نخواهد شد.

دو تن از کارشناسان اسرائیلی به نام دکتر الی میرون و دکتر الی براون اخیرا گفته بودند که سامانه های ضد موشکی کنونی، مانند گنبد آهنین که در اسرائیل طراحی و ساخته شده، قادر نیست ده ها موشک همزمان را خنثی کند و هر ضدموشکی که برای شکار کردن موشک های دشمن شلیک می کند، هزینه بالایی دارد و بهتر است سامانه ای ساخته شده که با یک توپخانه لیزری بتواند به شکار موشک های کوتاه برد دشمن بپردازد.

3 دیدگاه‌

    • خیلی واجبتره و بهتره اول ازهمه شکم این همه مردم گرسنه داخلی کشور ایران با پولهای نفت پر شه وبعد ازآن نوبت موشک وتوپ و بمب شه.

  1. گیریم این کمپانی آمریکایی راست میگه چهطمر می خواهد سلاحی یا سامانه ی ضد موشکی بسازد که هم زمان با هزار موشک یا قایق مقابله کند به فرض اگر گفته ی آنها راست باشد و هر سامانه هم زمان توان مقابله به ده موشک رو داشته باشد اونم ما کاره این سامانه رو صد درصدی حساب کردیما باید صدتا از این سامانه تو خلیج فارس نصب کند و هر موشک حداقل یک میلیون دلاری ضد موشک این سامانه ها برای حفظ ناو در مقابل حملات موشکی ایران یعنی یک میلیارد دلار باید ضد موشک شلیک کند اونم با صد تا سامانه دو میلیارد دلاری ۲۰۰میلیارد فقط باید هزینه ی سامانه ها بکند حالا خوده این سامانه ها مورد حمله قرار بگیرند چی یا سیستم کنترل شون هک بشه چی یا به جا هزار موشک ۵۰۰۰هزار موشک همزمان شلیک بشه چی در ضمن هیچ سیستم ضد موشکی دنیا هم که صد درصدی نیست حالا کی میگه دو سلاح سری ایران موشک یا قایقه یکم واقع بین باشیم بهتره شکی نیست آمریکا قوی ترین ارتش و تکنولوژی جنگی دنیا رو داره اما دلیل نمیشه سلاح ها و ساخته های دیگران بی اهمیت باشند خودت شما اسرائیلی خوب می دونید داوود جالوت و با یک فالاخن نابود کرد درحالی که جالوت خیلی بزرگ تر بود الان فتنه ی این اعراب دامن آمریکا ایران و اسرائیل رو گرفته ولی بدون شک نباید همین اعراب بدون خسارت در برند به امید صلح و آرامش جهانی جنگ هرچی باشه چه طرف پیروز تلفات میده چه طرف شکست خورده و قربانی این موضوع مردم هستند نه سایت مداران

Comments are closed.