کواکبیان نماینده مجلس: «بی‌عرضگی و ناکارآمدی خودمان را به پای تحریم‌های آمریکا نگذاریم»

مصطفی کواکبیان نماینده مجلس در سخنانی، تنها بخشی از محرومیت‌ها را مربوط به تحریم‌های برقرار شده از جانب ایالات متحده دانست و تاکید کرد که نباید آن چه را که وی “بی‌عرضگی و ناکارآمدی” مسئولان را به پای تحریم‌ها گذاشت.
کواکبیان، در گفت و گو با خبرگزاری ایلنا افزود: «بی‌عرضگی و ناکارآمدی و کاربلد نبودن خودمان را این گونه به سادگی، به پای تحریم‌ها نگذاریم، زیرا اینکه هویج و سیب‌زمینی در ایران گران می‌شود، ارتباطی با ترامپ در آمریکا ندارد».
به گزارش مرکز آمار ایران، نرخ تورم دوازده ماهه منتهی سالجاری به بیش از ۴۰ درصد رسید ه است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد.
شاخص قیمت در گروه عمده «خوراکی‌ها، آشامیدنی‌ها و دخانیات» نسبت به ماه قبل ۱٫۳ درصد و در گروه عمده کالاهای غیرخوراکی و خدمات ۳٫۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.
کواکبیان گفت : بهتر است دستگاه قضایی خواست به جای صدور حکم بازداشت برای کارگران در روز کارگر، مشکلات آنها را در نظر بگیرد و از دستگیری عده ای در این روز، انتقاد کرد.
وی افزود: اختلاس‌ها، رشوه‌ها، فسادها و رانت‌خواری‌ها را دیگر برای مردم غیرقابل تحمل است و بر لزوم مجازات هر کسی که بخواهد غارت کند، تاکید کرد.

یک دیدگاه

  1. خوب ببینم از بی عرضگان همیشگی پرسیده ای که چرا عضو مجلس و وزارت شده اند زمانی معنای کشور رانی را نمیدانند چیست؟ ایا خودت طرحی داری که کمک به این بلبشو کند؟

Comments are closed.